Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyámat hogy...

Hogy vegyem rá anyámat hogy lehessen orrkarikám? (bal oldalt egy kisebb karika) 15/f

Figyelt kérdés

Mindig azt mondja hogy középiskolába még nem való (közben sok mindenkinek van osztályból is) és a fülbevalóra ugyan ezt mondta csak általánosba,és azt mondta középiskolában lehet,de nem engedte,besokaltam megcsináltattam,de azt szeretném most az ő beleegyezésével legyen

Még azt is mondja hogy le fog rohadni az orrom azért se lehet,csak mert ismer egy balfsz bácsit aki kiskorában kiszúrta magának rozsdás tűvel és vele az történt

3 éve akarom már, nem kis hülyeség amit holnapra elfelejtek



2015. márc. 15. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Én küldök hozzá kötelet, hogy bele lehessen fűzni , és kikötni egy fához, mint a vadbikákat.
2015. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne vedd rá sehogy, mert tök csúnya az ilyen orrkarika...
2015. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem egyezik bele akkor hiába is nyöszteted. Várd meg a 18-at aztán sima ügye. Amúgy nem fogsz úgy kicsit homifiúnak kinézni? :D
2015. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
57%
Ülj le vele beszélgetni, mondjuk egy családi ebéd keretében, és amikor látod hogy sínen van a dolog, egyszer csak vágd tarkón és amíg kábult, szúrd át az orrát egy konyhakéssel. Utána kérdezd meg, hogy melyik a jobb megoldás szerinte - a kés vagy a karika?
2015. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, megpróbálom
2015. márc. 15. 16:21
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Buzernyaknak akarsz kinezni? Vagy meg a disznoknak szoktak orrkarikat, hogy ne turjanak.. :D
2015. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Messziről úgy néz ki, mintha fika lógna ki az orrból.
2015. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A karika tre. 15 eve meg talan meno volt, de ma mar tre.
2015. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha te akarod, de anyukád nem, akkor csináltasd meg a tudta nélkül, és állítsd kész tények elé. Én ugyan ezt csináltam 15 évesen. Csak azzal a különbséggel, hogy a fülemet és szurkáltam szét ( 17 éves koromra 20 lyuk volt a füleimben), az orromat is kiszurattam, de akkor még csak kis pötty pc volt benne, pár hónapra rá cseréltem ki karikára. Volt cirkusz, de mit csinál? Kitépi? Nem. Akkor hadd nézzél már ki úgy, ahogy te akarsz.

20 vagyok, de még mindig megvan az összes pc-m amit akkoriban csináltattam, még több is..

20L

2015. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinos lehetsz 9-es!
2015. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!