Kedves kata kérdése:

Festett szemöldök?

Figyelt kérdés
Lehet h hülye kérdés, de nem tudom tényleg a választ rá. Hogyan lehet úgy megcsinálni festett(?) szemöldököt, mint amilyet látok egyes lányokon/nőkön, h olyan szépen meg van csinálva, mintha nem kézzel festették volna. Vagy ez nem is festett? Köszi válaszokat!

2015. ápr. 19. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet:)
2015. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

kb ilyesmikre gondolok:


[link]


[link]


a lényeg h tényleg nagyon szépen vezetett vonal

2015. ápr. 19. 10:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te arra gondolsz mikor a lányoknak van szemöldökük, de feltöltik szemöldökceruzával vagy szemöldöktussal.
2015. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A második photosopolt. :D Egyébként manapság már egyre elterjedtebb, hogy nem határozott szemöldököt tetoválnak hanem a természetesebb hatás érdekében szálanként tetoválják.
2015. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha magadnak csinálod nagyon jól meg kell választani a színt mert az nagyon sokat számít és sokat kell gyakorolni a vonalakat.

A festett szemöldök 90%-ról meg lehet állapítani hogy festett és az csúnya.

Nehéz szépen megcsinálni. Menny el kozmetikushoz(?)/sminkeshez ő majd ad pár tippet ha normális.

2015. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


78%-os: nem, nem sima szemöldökceruzás megoldás sztem, legalábbis én még sose bírtam ilyet magamnak varázsolni szemöldökceruzával. El nem tudom képzelni, hogyan lehetne azzal megcsinálni ilyen totál szimmetrikus tökéletes vonalvezetésűre.


70%-os: én sok gyakorlással sem tudom ilyenre megcsinálni, nem tudom elképzelni hogy simán otthon rajzolták maguknak ezek a csajok.


Kozmetikusnál jártam már de amit ott festenek rá, az 2 napig tart, mert utána lejön a bőrről a festék.


Szóval otthoni szemöldökceruza használatán túl milyen lehetőségek vannak erre? Köszi!

2015. ápr. 19. 11:06
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Semmilyen

Nem véletlen smink. A tetoválás meg undorító.

2015. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem írok újat, de pl a dm-ben vagy fodrászkellékesnél lehet kapni szemöldökfestéket. Igaz az árnyalatokban nem nagy a választék. Egyébként most hogy jobban megnéztem a képeket az elsőn egész biztos szemöldöktus szerepel. Azt is érdemes kipróbálni, nagyon könnyen nagyon szép vonalakat tudsz húzni vele!
2015. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

70%-os: de akkor nem értem, h hogyan csinálják ezek a csajok?


78%-os: A képek csak illusztrációk a nagyon szépen kivitelezett vonalvezetésre, egyáltalán nem vagyok benne biztos, h pont ilyen technikát használtak. De köszi a tippet a szemöldöktushoz, DM-ben asszem ilyet nem láttam, hol lehet kapni? A szemöldökfestéket passzolom, hacsak nem tudsz olyat, ami nemcsak 2 napig marad rajta a bőrön. Köszi!

2015. ápr. 19. 11:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom otthon maguknak csinálják, a képen pedig sminkesek:)
2015. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!