Kedves kata kérdése:

Festett szemöldök?

Figyelt kérdés
Lehet h hülye kérdés, de nem tudom tényleg a választ rá. Hogyan lehet úgy megcsinálni festett(?) szemöldököt, mint amilyet látok egyes lányokon/nőkön, h olyan szépen meg van csinálva, mintha nem kézzel festették volna. Vagy ez nem is festett? Köszi válaszokat!

2015. ápr. 19. 10:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a második képen nagyon gagyi a szemöldök.

amúgy meg maguknak csinálják a csajok. lehet ceruzával, porral, zselével, pomádéval. egy példa:

https://www.youtube.com/watch?v=xL3in-0ILGY

2015. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

OK köszi szépen sokat segítettetek :) persze ha van még vmi gondolatotok a témában, nyugodtan írjatok :)


és persze az érdekel még h hol lehet jó szemöldöktust kapni :) köszii

2015. ápr. 19. 12:57
 13/16 anonim válasza:
Én a port tudom ajánlani nekem az jött be. Sokkal pontosabban megtudod vele csinálni, mint a szemöldök ceruzával és tartósabb is. Ilyen ferde végű ecsettel vidd fel és, ha kész vagy egy világosabb árnyalattal minden féle képp húzd ki alul, mert az nagyon sokat dob rajta és még egyenesebb lesz.
2015. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Müllerben található Misslyn márkának van három árnyalatban vagy a Makeup Plázától tudsz rendelni.

[link]


[link]


A Misslyn úgy emlékszem 2000Ft alatt van és nagyon jó!

2015. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én azt használom, amit a csaj a videóban, beautybayről rendeltem kb. 3500 ft-ért
2015. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2015. ápr. 19. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!