Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért levegősödik fel a műkörmöm?

Miért levegősödik fel a műkörmöm?

Figyelt kérdés
Kicsit kifejteném. CSAK magamnak csinálok műkörmöt,2 hétig nagyon szép nincs vele semmi problémám de utána elkezd fellevegősödni ( a gél lakk is felválik). Az oké, hogy valamit én nem csinálok jól, de engem az érdekelne, hogy mi ez. :)

2015. ápr. 21. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd le pontosan, részletesen, hogy mit, mivel, hogy csinálsz. Addig nem lehet segíteni.
2015. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
feltolom a körömágynál a bőrt, eltávolítom,a körmöm felületét kicsit megreszelem, aztán egy kicsit oválisabb formára reszelem a körmöm, leportalanítom, master nails-es savmentes primert használok, felrakom a sablont, bevágom , egy vékony alapréteget kenek csak a körmöm felületére, aztán kialakítom a szabadszélt, zselét fél percig szoktam lámpázni, ezután leveszem a sablont, hajlítócsipesszel meghajlítom picit és utána még másfél percig lámpázom, ezután ugye megcsinálom a mintát , majd még 2 réteg zselé, 3 percig lámpa, fixálom aztán összereszelem, portalanítok, fényzselé és olaj. ennyi
2015. ápr. 22. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Előkészítési hiba lesz, lehet, hogy nem mattítod eléggé, és hiányzik a nail prep. Vagy bőrre folyik a zselé.
2015. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
lehet hogy nem zsirtalanitod kelloen a kormeid, primel mellé bond-ot is hasznalj ez ph kiegyenlito hatassal bir :)
2015. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*primer
2015. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!