Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Körmöt szeretnék csinálni. Nem vagyok profi, de van sok körömlakkom. Tudok valamit de nagyon nehezen. Tudtok nekem jó ötleteket adni, amit rövid körmökön meg lehet csinálni?

Keress kérdéseket hasonló témában: köröm

2015. ápr. 29. 08:26  Privát üzenet  

A válaszok
egy krumpli nevű felhasználó válasza:

[link]

[link]

[link]

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. ápr. 29. 09:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

El tudnád küldeni hogy hogy kell csinálni?

# 2/4Időpont 2015. máj. 14. 17:16 Privát üzenet
egy krumpli nevű felhasználó válasza:

Hat nincs rola videom de ezek rovid koromre vannak. Az elsot azt csak osszekell "kutyulni" tobb sotet szinnel es feherrel. A masodiknal az a fekete csipkeszeruseg matrica tehat boltba is megkaphato. A harmadik meg egyatalan nem nehet csak pottyozni kell :DD

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. máj. 19. 23:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ és a segítséget :D

# 4/4Időpont 2015. jún. 4. 15:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnám rövid idő alatt profi szintre fejleszteni az angol tudásomat?
Fodrászt keresek Miskolcon, aki divatos (rövid) női frizura vágásában profi, van ilyen?
Tudnátok olyan könyvet ajánlani ami nem hosszú, nem olyan bonyolult? (angolul akarom elolvasni, de nem vagyok profi angolból, csak megpróbálnám)
Egy profi angolos segítene lefordítani ezt a pár rövid magyar mondatot angolra?
20 évesen kezdtem el "komolyabban" dobolni, aztán abbahagytam rövid idő után, most folytatni szeretném, és szeretnék profi lenni. Késő már ehhez?
Sminktetoválás: tudnátok ajánlani egy profi sminktetoválót Budapesten?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!