Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminklemosót ajánlanátok?

Milyen sminklemosót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lehet bio, vagy ami otthon van. Nedves törlőkendő jó erre? Nekem amit eddig használtam csípte a szemem, és a tust alig bírtam vele leszedni. Lehetőleg ne a legdrágább terméket! Köszönöm a válaszokat! :D

2015. máj. 5. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy sminklemosó házilag -> kidob egy csomót. Vannak nedves kozmetikai törlőkendők, nekem azok használtak, de én micellás vizet használok. Az enyém Garnieres és asszem egy kicsit volt több 1000 forintnál, de 400ml,sokáig kitart. Jól leszed mindent és ráadásul táplálja is a bőrt, meg nem irritálja
2015. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. máj. 5. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
extra szűz olívaolaj, szűz bio kókuszolaj
2015. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az olajok tényleg jók

esetleg próbálj ki egy micellás vizet

2015. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Micellás víz nekem kicsit nehezen hozza le a szempillaspirált, de amúgy elég jó, a Garnier-es 1600 körül van és 500 ml. Egyébként az olajos sminklemosók a kedvenceim, szintén Garnier -eset használok, kétfázisú, 1000 Ft azt hiszem.
2015. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vettem micellás vizet, majd kiprobalom hogy működik :)
2015. máj. 6. 14:27
 7/7 anonim válasza:

L'oreal micellas vize es Rival de Loop clean & care arclemosojat ajanlom egybe a ketto kb 2500ft es sok ideig eleg, pedig en napi 2x mosok arcot ezekkel. A micellas viz a sminkmaradvanyokat nekem 100%osan tisztitja a Rival de Loop pedig feszesiti es szepiti az arcod, nagyon ajanlom😘

Xo

2015. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!