Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet valakinek bármilyen...

Lehet valakinek bármilyen problémája szemhéjtetoválástól?

Figyelt kérdés
Ha csak tudtok valakiről, az is érdekelne.
2008. aug. 29. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát..nem hinném.Legfeljebb az ,hgy kiröhögték az utcán.Legalábbis én például, mikor meglátok egy nőt(rosszab esetben férfit) tetovált szemöldökkel(még jobb,ha a szája is körbe van tetoválva) akkor hirtelen nem tudom eldönteni,hogy nevessek, vagy sírjak kínomban...
2008. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baja biztos nem, de sokat számít, hogy hogyan csinálják meg. Nekem az esküvőmre lett a szemöldököm tetováltatva, olyannyira élethű volt, hogy a saját anyósom nem vette észre. Én csak átüttem és szebbé tetettem az ívét. Ha szépen van megcsinálva nagyon esztétikus. Nem hallottam még hogy vkinek baja lett volna a szemhéjtetoválástól.
2008. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
tyúkszeme pl. például biztos nem lehet tőle és a körömgomba sem jellemző...
2008. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az első kettő (értelmes) választ, a harmadiknak: tyúkszem gondoltam, hogy nem jellemző, meg körömgomba sem, de azért köszi, hogy próbálkoztál a segítséggel, értékelem.

Olyanra gondoltam, hgy egy bénább kozmetikus pl ütheti túl mélyre, ami esetleg gondot okozhat szemhéjnál- nem szemöldöknél. Vagy ilyesmi, ami nekem nem jut eszembe.

2008. aug. 29. 23:44
 5/6 anonim válasza:
41%
az "értelmetlen" komment írója : jó, egy percre sem szeretnélek megsérteni, de őszintén, ez így elég hülye kérdés első olvasásra...:P
2008. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy hete tetováltattam a szemhélyam, és azóta lerövidült a reggeli sminkelés ideje. Imádom! A napokban megyek megcsináltatni az ajakkontúrt is, hiszen minden nap sminkelek, és épp a szemem vonalát volt nehéz álmosan megcsinálni, valamint a számat. Azóta egyszerűbb az életem.:) Csak elég fájdalmas volt, a szám miatt is rettegek, de nekem megérte. Viszont én nagyon természetesre csináltatom, így van is, meg szinte nincs is, és egyszerűbb rásminkelni, ha picit erősebbre akarom festeni.
2008. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!