Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gátlásos vagyok a...

Nagyon gátlásos vagyok a testem miatt, van még valaki rajtam kívül akinek hasonló problémája van?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy kicsit kicsik a melleim, és a mellkas csontom kidomborodik. Ezért nem szép a dekoltázsom, mert látszanak a csontjaim :(:(

20 éves vagyok (lány) és emiatt nem volt még barátom, mert nem mernék levetkőzni előtte soha. Kivágott felsőket sem tudok felvenni, mert nem szeretném mutogatni. :'(


2011. márc. 1. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Úristeeen itt vagyok én. Én se veszem le a felsőmet most van egy pasi akit imádok és neki néha leveszem, de van emiatt elég "veszekedés". Tény a szex nem a legjobb nagykabátban és nem minden fiú viseli ezt el jól. Megértelek teljesen és nem tudom, hogy lehetne ezen változtatni. 24/L
2011. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 just.me ***** válasza:
85%

Meg kell tanulnod elfogadni magad. Ha te nem fogadod el magad mástól se várd el.

Nekem kicsi melleim vannak és a lábaim se a legszebbek, mégis nyáron felveszem a szoknyát, és levetkőzöm a barátom előtt. Ha szeret akkor elfogad olyannak amilyen vagy. :)

2011. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ej, lányok! Ha így álltok hozzá, nem is lesz barátotok soha.
2011. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kicsi mellem van és nagyon gátlásos is vagyok emiatt. Főleg azóta, mióta szültem, mert amíg szoptattam, addig gyönyörű, kerek, nagy melleim voltak 85-ös melltartókat hordtam, néha 90eseket, most meg ismét visszamentek a melleim 70/B-s méretűre, és hát eléggé bánt a dolog. A párom előtt le merek vetkőzni, pedig nagyon zavarnak a méreteim, de sokat segít, hogy neki így is tökéletes vagyok. Ha lenne rá elég pénzem, plasztikáztatnám magam, mert nagyon jó érzés volt, amikor volt dekoltázsom, nem csak mellkasom. :S :(
2011. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Fes mellem van. Egész gimiben zsákruhákban jártam. Aztán rájöttem hogy ha az ember nem próbál menekülni meg eltakarni magát, akkor egy idő után megtalálják azok akiknek bejön.
2011. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:) ugyan már. A legtöbb dolog, ami miatt gátlásosak vagytok, biztos, hogy SOKKAL jobban zavar titeket, mint másokat, sokkal szörnyűbbnek tűnik számotokra. Első válaszoló például, vajon a barátod miért akarná, hogy megint levedd a felsődet, ha olyan rémes lenne, amit látott? Szexben főleg marhára nem számítanak az ilyen kisebb szépséghibák, az nem a tökéletességről szól, legalábbis biztosan nem úgy, ahogy ti gondoljátok.
2011. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülnék neki ha kis mellem lenne és kilátszanának a mellkascsontjaim... Biztos nem ez az indok, amiért nem volt még barátod. :) Szerintem több barátod lehetett volna, mint nekem volt :D Hidd el... küldenék magamról egy képet neked, egyből megszeretnéd magad. ;) :D
2011. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!