Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi lehet a gond a púderezésemmel?

Mi lehet a gond a púderezésemmel?

Figyelt kérdés

Valamiért sosem voltam kibékülve a púderekkel.

Kipróbáltam, hogy alapozó,bb krém és minden egyéb nélkül csak simán felviszem (mert pár helyen láttam, hogy valakik így használják) , de az én bőrömön katasztrófa volt.Úgy néztem ki, mint akinek száraz és hámlik a bőre.


Megpróbáltam fixálóként használni alapozó fölé, de szintén ez volt az eredmény, nemhogy fixálta volna, még leszedte azt amit feltettem előtte.Ráadásul enyhén hámlásos bőr látszatát keltette.


Direkt nem gagyi púdert szereztem be.

Viszont szivaccsal vittem fel és nem púderecsettel.Ez lehetett a gond?

Csak én tartom a púdert egy fölösleges dolognak a sminkeléshez?


Igazából teljesen jól hangzik, hogy fixálja a sminket, de az enyémet csak elrontja.



2015. máj. 16. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem felesleges dolog(lentebb kifejtve).

Len szivaccsal kéne felvinni, hanem ecsettel amit előtte le is ütögetsz(mielőtt felvinnéd az arcodra), hogy lehulljanak a nagyobb darabok. Laza szőrű ecsetet válassz.

Arra való, hogy fixálja illetve le mattítja a bőrödet(ha esetleg zsíros).

2015. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szivaccsal nem csodálom, ha nem jó. Ecsettel próbáld meg tényleg. Meg hámlani azért hámlasz, mert vízhiányos a bőröd. Sminkelés előtt fontos a bőr megfelelő előkészítése is.
2015. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szivaccsal is jól fel lehet vinni, wayne goss sminkes is így csinálja, de pici, ütögető, nem simító mozdulatokkal tedd. utána ecsettel lágyan lesöpröd a felesleget. de nem szabad erősen csinálni a púderezést, mert letörli az alapozót.

ha meg púderezés után látszik a hámlás, akkor vízhiányos a bőröd, az akkor is ott van, ha nem látod, csak a púder kiemeli. hidratálás segít.

2015. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. máj. 16. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Mióta Bourjois alapozókat használok nem kell púder, mert alapból púderes eredményt adnak és tartósak. Szóval van amihez felesleges. De mondjuk egy Rimmelhez és hasonló olcsóbb márkákhoz muszáj a púder.
2015. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Én nem használok púdert, egy natúr német BB krémet használok erre csak egy higlittert rakok nagyon vékonyan.

DE nekem nem zsíros a bőrőm, ezért nem igénylem hogy valami felszívja a plusz zsírt.

Púderezve pedig nagyon erős lesz a sminkem. Pedig eddig luxuscikkeket használtam (Chanel,Dior,Estee Lauder).

24n

2015. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidratálás, radírozás, púderből használj kevesebbet, és a felvitel se mindegy. Szivaccsal ütögető mozdulattal kell felvinni, különben letörlöd az alapozót. De jobb lenne ecsettel, mert az kevesebb púdert vesz fel.
2015. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen!:)

Megpróbálok beszerezni valami jó ecsetkészletet.

2015. máj. 18. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!