Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lenne pár kérdésem fülbevalóva...

Lenne pár kérdésem fülbevalóval kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés

Kedden lövettem a fülemet, és a nő a ki lőtte, nem sok infót mondott, csak annyit, hogy forgatni kell a fülbevalót naponta többször, és hogy kb. egy hónap múlva ajánlatos kivenni.

Kérdéseim:

1. baj az, hogyha viszket a fülem a lyuknál? meg ha megnyomom akkor még érzek egy kis tompa fájdalmat?

2. mikor vehetem ki legkorábban a fülbevalót? nem tetszik amit lövettem és mihamarabb lecserélném. nem vagyok fémallergiás. kivehetem a fülbevalót, ha ugy érzem hogy már meggyógyult a lyuk? (nem érzek fájdalmat benne, könnyen forgatom meg ilyesmik)vagy megvárlyam az egy hónapot?

3. nektek meddig volt a fületekben a belőtt fülbevaló?

4. hogy vegyem ki a fülbevalómat? olvastam, hogy irtó nehéz

válaszokat elöre is köszi:)



2015. máj. 17. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Ez teljesen normális. Az első pár napban még elég érzékeny, nekem még 6 hét után is ilyen volt, bár csak érintésre.

2.Minimum 4 hetet szoktak mondani, nekem hatot mondtak. Ez minden esetben más, ha már nem fáj, nem érzékeny és úgy érzed, hogy megyógyult akkor lecserélheted. Azért kell bennehagyni, forgatni, hogy ne nőjön be és ne tapadjon be. Az elején nem érdemes, de ha már kicsit jobban van és teszel bele másikat akkor szerintem előbb is kiveheted. Bár úgysem nőne be szerintem, ha üresen hagyod.

3.Én 6 hét után akartam kiszedni, de még túl érzékeny volt ezért vissza tettem.

4. Csak simán ki kell venni, kicsit nehezebb mert szorul, de kinön az.

2015. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!