Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek melyik piercing tetszik...

Nektek melyik piercing tetszik jobban, orrkarika, vagy septum?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok, és régóta szeretnék piercinget, de nem tudok dönteni, hogy septumom, vagy orrkarikám legyen.

Nektek melyik tetszik jobban?


2015. máj. 26. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Egyik se.:)
2015. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
nekem egyik sem tetszik, az orrkarika néhány lánynak jól áll. még nem láttam olyan lányt, akinek a septum előnyös lett volna. persze ez a férfiak stílusától is függ
2015. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább az orkarika, de egyik sem tetszik igazából.
2015. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Inkább orrkarika, ha meglátok egy septummal rendelkező embert, mindig egy bika jut róla eszembe, azoknak van a septumhoz hasonló karika az orrukban.
2015. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én az orrkarikát jobban szeretem, de ez arc kérdése is, van akinek a septum is jól áll. (
2015. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon tetszik, de talán az orrkarika kicsit jobban. Nekem mindkettő volt (septumom még van is csak nem hordom), de nem állt valami jól a kissé görbe orrom miatt.
2015. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem orrkarika, pont tegnap szurattam :)

Csak még nem karika mert nem akartam szóbelire azzal betrappolni, majd utána kicserélem a kis köves pöttyöt.

2015. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem septum, sokkal egyedibb, meg vagányabb :)
2015. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

SEPTUM!!!!!! *-*

(de ha első piercinged lesz akkor lehet, hogy először a másikat ajánlom mert hamarabb gyógyul és kevésbé fáj, család se akad ki annyira tőle) :)

2016. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!