Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozo karos hatassal van...

Az alapozo karos hatassal van a borre, akkor is ha jo minosegut hasznalok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó minőségű az alapozó és az alapozás előtt normálisan megtisztítod a bőröd akkor nem okoz semmiféle problémát.Sőt pattanás ellen is hatásos lehet ha a megfelelő típust választod ki.
2008. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is káros, ha jó minőségű. Lehetsz akkor is allergiás rá. Eltömíti a pólusokat, ezáltal zsírosabbá válhat a bőröd és pattanásos is lehet. De pl nekem az szokott inkább előfordulni, hogy foltokban kiszárad tőle a bőröm, akármilyen márkás termék, ezért csak nagyon ritkán használom.
2008. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

KOszi a valaszokat.

Nekem azt mondtak, hogy hamarabb oregedik tole a bor.

2008. aug. 31. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alapozók többsége vitaminokat és uv-szűrőt is tartalmaz,nem hinném hogy öregítené a bőrt.Nekem a kozmetikusom azt mondta hogy télen kifejezetten ajánlott az alapzó használata,mivel védi a bőrt.Én csak a jó hatásait tapasztaltam: eltüntek a pattanásaim,tisztább lett a bőröm, stb.
2008. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
yó minőségű alapozótól különösebb bayod nem lehet.Sztem előtt tisztítsd meg az arcod,kend be arckrémmel,és arra widd fel az alapozót.De éyszakára mindenképp mosd le és megint krémezd be az arcod.Én avonos alapozót használok már lassan 4 éwe,és tökéletesen megwagyok elégedwe wele,és nem is túl drága:)
2008. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nincs káros hatással, ha valóban jó minöségüt veszel belöle, nem holmi 2-3 ezer Ft-at. Próbáld ki a CHANEL vagy DIOR, LANCOME, ESTEE LAUDER alapozókat és érezni fogod a különbséget.Ezek ugy vannak kifejlesztve h tartalmaz hidratálót és fényvédöt is, valamint védi a bört a káros hatásokkal szemben is.
2008. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Saját tapasztalatból tudom, hogy nincs káros hatással. 37éves vagyok és 18éves korom óta egyfolytában használok alapozót. (nem a legdrágábbakat) Egyetlen ráncom sincs, mindenki 10évvel fiatalabbnak néz. Még a kozmetikus is elképed, hogy milyen bőrőm van. Szóval szerintem inkább tényleg véd, mondjuk a téli időben. De ami nagyon fontos, hogy soha nem szabad lefeküdni úgy, hogy nem tisztítod le a bőrőd. És körömvirágkrémen kivűl nem használok semmi "agyonreklámozott" arckrémet.
2008. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
SZIA!2-3 EZER FT-ÉRT HA NEM TUDSZ ALAPOZÓT VENNI,AMI JÓ,AKKOR EL VAGY TÉVEDVE NAGYON!NEM KELL DRÁGÁT VENNI,AZ AVONOSAK IS JÓK,ÉS NEM IS DRÁGÁK.
2008. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hagyjuk mar az avonosokat:( Nekem volt egy a legdragabb belole, a tetejen uszott az "olaj" errol ennyit.
2009. máj. 22. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban vegyél vichy vagy la roche posay alapozót. Nekem utóbbi van, és csodás, van benne fényvédő is, jó az arcomnak, szépen fed, nincs maszkhatás, nem csak narancsszínekben lehet kapni.. És amit a gyógyszertárban veszel, az fix, hogy elsősorban a bőröd állapotára hat, óv, stb, és csak utánna smink. Szerintem jobb is egy iyen a gyógyszertárból mint egy 7-8 ezer ft-os nemtommi. Egyébként ez 4-5000 ft, és nagyon sokáig elég.
2009. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!