Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az a sminktermék, ami...

Melyik az a sminktermék, ami brutálisan jó, hosszú ideig tart?

Figyelt kérdés
Sokat kipróbáltam. A legtöbb leolvas, elfolyik, összeáll. Nem sorolnám. Látom ilyen netes videókban, hogy pl egyes alapozók képesek a legdurvább szemöldököt is eltűntetni. Melyik ez a márka? Ár nem számít. Köszönöm.

2015. jún. 18. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem nagyon erős fedésűt akarsz? Igazából nagyon sok jó alapozó van, de ez a te bőrtípusodtól függ, hogy neked melyik lenne jó. Az itthon beszerezhetők közül szerintem a MAC alapozók elég jók, van nekik a Pro Longwear alapozó ami pont erre van, magas fedésű és sokáig tart. Az Estée Lauder Double Wear is nagyon jó.
2015. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szemöldök eltüntetésre inkább korrektort szoktak használni. Persze van alapozó is ami eltünteti, de az úgy is néz ki felkenve mint valami maszk. Pl Dermablend alapozók ilyenek.

Nekem sok bőrhibám van, erre a legjobb amit eddig találtam hogy korrektorral bekenem a problémás részeket, aztán rá egy közepes fedésű alapozó. Tökéletes az eredmény. Bourjois 123 alapozót használok, nem folyik le és semmi gond vele, nagyon tartós rajtam. Korrektor meg Catrice Camouflage. Mindent ecsettel viszek fel, úgy szebb mint kézzel elmaszatolva.

2015. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!