Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avonosok! Hogy lehetnék...

Avonosok! Hogy lehetnék tanácsadó? Kérdések lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsadó lenni, de főként csak magamnak és családomnak rendelnék, esetleg barátoknak, szóval nem, akarok macerát, hogy tudjátok nagy vásárlóköröm legyen, mert arra nem lenne időm. Hallottam hogy így olcsóbban tudok rendelni ez igaz?


Ja és a koordinátorokról is kérdeznék, mert volt dolgom egy nővel aki majdnem beszervezett, de az idegeimre ment folyton a nyakamra járt, és hívogatott, és zsarolni próbált, amiért nem tettem fel vele.


Ismertek normális koordinátorokat? Vagy mind ilyen rohadt erőszakos?


Esetleg olyat lehet hogy én veszprémi vagyok, de a koordinátorom pl pesti?

előre is köszi a válaszokat.


20/L



2015. jún. 21. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak arra tudok válaszolni, hogy igen, olcsóbban kapsz mindent. Viszont ahhoz el kell érni a 10.000 Ft-os összrendelést, ha jól tudom. Akkor kapsz 10%kedvezményt! 20ezernél 20 %, nem biztos de valahogy így jön lépcsőzetesen. És nem is muszáj minden hónapban rendelned.
2015. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha csak magadnak meg a családodnak akarsz rendelni,nincs más dolgod, mint keresni valakit,aki ezzel foglalkozik és rendelni tőle! ha szerencséd van,ad kedvezményt,ennyi.
2015. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de légyszi csak TANÁCSADÓK irjanak.

az a baj, hogy közeli ismerősöm nem avonozik, a távolabbiak meg zsugoriak ilyen téren.

2015. jún. 22. 00:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Vannak normális koordinátorok igen, én is az vagyok. :) Ma megnézem nekem jó lennél-e, mert sajnos körzetekre vagyunk bontva és ezért nem mindegy. Amúgy nagy hülyeséget írtak itt mert abszolút nem kell hozzá vállalkozói és 6500ft felett már 15% kedvezmény van.
2015. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó nagyon szépen köszönöm a normális és gyors választ.



Ha esetleg működne a dolog írsz privát üzenetet? :)

2015. jún. 22. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!