Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Arc bőr hófehér sminkkel?

Arc bőr hófehér sminkkel?

Figyelt kérdés

Mivel tudom az arcom hófehérré tenni ami emo-s stílushoz megy.


ui: Fiú vagyok szóval valami olyat akarok ami fiúnak is elmegy még :)



2015. jún. 21. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ferfiak nem sminkelik magukat. Se feherre, se nem-feherre. Nincs olyan, hogy 'fiunak is elmegy', ha sminkelni akarsz, tedd, de ne akard, hogy mellette fiunak nezzenek.
2015. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

idióta ötlet, ne hari. ha fehér bőrt akarsz, ne napozz.

de azt azért nem mondanám, hogy nem sminkelnek a férfiak. 80%-uk tényleg nem, de a maradék 20-ot zavarja, ha van pattanása, ezért használnak korrektort, alapozót...

2015. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem azért írom mert napozok.Hanem azért érdekelne hogy lehet ilyet, mert a stílushoz ez megy mindenkinek más a stílusa.De még nem kaptam meg a válaszom...
2015. jún. 24. 11:01
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenre gondoltam csak kicsit visszafogottabbra.

2015. jún. 24. 11:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez 'bali smink', talalkozokra, alkalomszeruen, nem minden napra. Ott ugyse kell azzal foglalkozni, hogy fiu vagy vagy lany.
2015. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem hozza be a képet
2015. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bali smink?Amúgy visszafogottabbra gondoltam ettől ami elmegy hétköznapokon is :)
2015. jún. 24. 22:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Kisgyerek, azt ertsd mar meg, hogy fiunak nincs az a smink, ami 'elmegy'.


Dontsd el, hogy meleg vagy-e vagy sem, elj lanykent, ha ugy erzed jol magad. Ha magadra 'fiukent' gondolsz, tok mindegy milyen sminket hordasz, gaz. Ha lanykent, akkor meg nem mindegy, mi az ami meg 'elmegy'?

2015. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kisgyerek?Lehet jóval idősebb vagyok mint te szerintem szóval így ismeretlenül nem kisgyerekeznék le senkit max 10ével ezelőtt tettem volna meg.Ide olyanok kommentjét vártam akik pl emo stílust képviselnek,te meg valami transzvesztita sminkre gondolsz mikor be is linkeltem egy csávót amilyenre gondolok.



Akinek hasonló a stílusa mint az előző képen láthatónak csak az írjon mert eddig nem lettem okosabb sokkal...

2015. jún. 26. 08:35
 10/12 anonim ***** válasza:

ez arcfesték vagy 0-ás, hófehér alapozó.

ha nagyon szeretnéd tudni, a makeup revolutionnek van ilyen alapozója. : D

de amúgy az énekesek is csak a fellépésekre, meg fotózásokra sminkelnek, nem a mindennapokban. remélem, te sem hétköznapokra akarsz így kinézni.

írod, hogy olyat akarsz, ami fiúknak is elmegy, erre belinkelsz egy képet egy full sminkes srácról. : D

2015. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!