Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Snakebites piercinget szeretné...

Snakebites piercinget szeretnék magamnak szúrni, hol szúrjam pontosan?

Figyelt kérdés
Állítólag nem olyan könnyű jól csinálni, mert nem kéne eret eltalálnom vagy ideggumót... ezeket hogy kerülhetem el? amúgy már a tű pc és egyéb cuccok is megvannak

2015. jún. 23. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Inkább menj el egy szakemberhez, ne ezen spórolj..ez nem véletlen egy szakma.
2015. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Elmondom hol: piercingesnél.
2015. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem ezt kérdeztem. a kérdésem az, hogy magamnak, azaz MAGAMNAK hogyan szúrjak, a lassú, és gyenge felfogású válaszolókból kösz nem kérek


tudom mit kérdezek köszi

2015. jún. 24. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Lassú, és gyenge felfogású kérdezőnek: piercernél, mert magadnak, MAGADNAK nem tudod megcsinálni gyakorlat híján.
2015. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem érdekel. a kérdésre válaszolj légyszi, ha meg nem tudsz, akkor ne válaszolj egyáltalán
2015. jún. 24. 11:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Magadnak úgy hogy szerencséd lesz, fület pl lehet otthon de ha idegeket és ereket kockáztatsz tényleg megéri azt a párezer forintot?
2015. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szúrd be azt ha fáj szúrd mellé, aztán rakosgathatod is, hogy hogy tetszik a legjobban, ha lyukas már a pofád.
2015. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
jelenleg 5 pc van a szám alatt,mindegyiket magamnak szúrtam,szóval szerintem ne aggódj,ahhoz,hogy betalálj valamit nagyon szerencsétlennek kell lenned :D
2015. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gnoomage ***** válasza:
Hogy-hogy hol?! Ott ahol tetszik mivel te úgyse fogod tudni hol nem szabad, elmondani meg nem lehet mert itt mm-ről van szó, és minden száj más...
2015. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!