Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet olcsón csináltatni...

Hol lehet olcsón csináltatni műkörmöt? Melyik fajta a jobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyára csináltatni egy egyszerű francia műkörmöt, de ahol néztem ott 4-5 ezer forinttól kezdődött az ár. Főleg Pest megyében lenne nekem jó, Gödöllői vagyok. Ezenkívűl szeretnék tanácsot kérni,hogy miyen műköröm lenne nekem jó. Nem igazán tudom, hogy mitől jobb az egyik a másiktól, gondolok itt a porcelánra, zselésre illetve a tipp és az épített miért jobb az egyik a másiknál. Egy szép körmöt szeretnék, ami különösebb ápolás nélkül a nyaralás alatt is kitart sokáig.

2015. jún. 24. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

sajnos ennyibe kerül vidéken is általában,ha már van műkörmöd és azt mész töltetni,lehet olcsóbb,de elsőre elég drága szokott lenni!


írd be google-be, hogy Gödöllő műköröm és érdeklődj az árakról.

2015. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja és tippet felejtsd el,az már 10 éve nem divat,és csak azok a körmösök használják,akik nem tudnak építeni!



mindenképp épített zselé,vagy saját köröm megerősítése kell(ha elég a hossza a körmeidnek és pl nem rágod őket),vagy pedig porcelán körmöt csináltass.

2015. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahol ennél olcsóbb árakkal dolgoznak, ott valami bibi van. Vagy az anyagon spórolnak, vagy annyira rosszul dolgoznak, hogy kénytelenek annyira levinni az árat, hogy bárki is hozzájuk menjen...

Szerintem elég lehet egy gél lakk is, ha nm teljesen tropa a saját körmöd. :)

2015. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!