Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korai lenne sminket használnom...

Korai lenne sminket használnom? Illetve kifesteni a körmömet suliban?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, most végeztem a 6.osztállyal. Szerintetek korai sminket hasznalnom? Smink alatt csak rimelt értek, semmi többet. Eddig mindig sulin kivül használtam, de úgy tervezem, hogy 7. osztálytól napi szinten (suliba is) teszek rimelt és festeném a körmömet.

#smink #körömfestés #szépségvilág
2015. jún. 15. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
'Rimel' alatt mit értesz?
2015. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szempillaspirált :)
2015. jún. 15. 20:52
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Korai meg
2015. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Én is 13 vagyok, most megyek nyolcadikba. Szerintem nem kell smink még hetedikbe, én se raktam, max. fényképezésre egy kis szempillaspirált. Napi szinten csak korrektort használtam. Nálunk nem lehet körmöt festeni, de ha nálatok megengedik, nyugodtan lakkozd ki. Én egész nyáron festeni fogom, mert van egy csomó és imádom. Ja, én talán nyolcadikra fogok szempillaspirált rakni. Mondjuk ha az osztályodba sokan festették már magukat, akkor te is csináld azt. Remélem segítettem.
2015. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jún. 15. 20:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felesleges. én legalábbis 16 éves koromig nem igazán sminkeltem. 13 évesen 2x esküvőre kaptam egy szolid sminket, meg a ballagásomra festettem ki magam. aztán 16-tól 20ig biztosan sokat sminkeltem, de csak azért, mert hulla színű a bőröm és ettől nem voltam olyan mint aki beteg. aztán most 22 évesen meguntam. hétköznap van hogy bb krém+pirosító+spirál+szemceruza, de van hogy semmivel nem kenem ki magam.
2015. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

Mert ne szempillaspiralozhatnal? Csak tudd hasznalni is, nem ertem miert baj ha ad magara a kerdezo es nem lesz 13evesen barbikkal jatszadozo kislany, hanem elkezd figyelni mas dolgokra is. Pl: sport, szepseg, majd a ruhak es cipok, kesobb meg a pasik


13/L

2015. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

Meg a tanulas persze de a jo jegyek azok alapok:)

Amugy elozo vagyok

2015. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

Ha kicsi, vékonyszálú, szőke, egyszóval csúnya szempilláid vannak, akkor fogj egy könyvet, rakd az arcod elé és olvass. Az eltereli a figyelmet a rusnya arcodról és rávilágít az igazi értékeidre. Ha nem szeretsz olvasni/funkiconális analfabéta vagy, akkor sminkelj, pasizz, élvezd az életet, légy swag-yolo. Ez a te döntésed. Könnyebb lesz legalább eldönteniük az embereknek, hogy egy okos, művelt, érett nő, vagy egy 13 éves, olcsó ribi vagy. Puszillak


U.i.: Hol van az anyukád? Szükséged lenne rá... Ha elindulsz a lejtőn, senki sem fog tudni megállítani.

2015. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Mielőtt még valaki azt hinné, hogy egx szabadnapos tanár, vagy egy depressziós, elvált,54 éves gyerektelen nő vagyok, szólok, hogy én is 13 éves lány vagyok. Előző voltam.
2015. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!