Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért éget fény alatt a zselé?

Miért éget fény alatt a zselé?

Figyelt kérdés
Először készíttettem műkörmöt magamnak és nem esett jól, amikor a fény alatt égette az ujjamat. Normális dolog ez?

2015. jún. 25. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a legtöbb embert égeti. Tőlem is mindig megkérdezték, akárhány szalonban jártam, hogy éget-e. Engem kivételesen nem, de az összes ismerősöm panaszkodik rá.
2015. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zselé több okból is égethet. Elsősorban a kötési mechanizmus okozza, ami hőképződéssel jár, másrészt nyáron a meleg miatt fordulhat elő, és okozhatja az is, ha túl vékony a körmöd.
2015. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vége lemaradt...

Ha érzed, hogy melegszik, vedd ki a kezed a lámpából, várj, míg visszahűl, és tedd vissza.

2015. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor már nem bírtam, kivettem a kezem a lámpa alól, viszont akkor meg "elfolyt" és elég ferde szemmel nézett rám a készítője
2015. jún. 29. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha éget, akkor már nem tud elfolyni. Csak mielőtt lámpába teszed a kezed.
2015. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!