Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fény zselé is ad tartást,...

A fény zselé is ad tartást, erősíti a körmöt?

Figyelt kérdés

Most rendes zselé volt a körmömön.Alapvetően szép, erős körmeim vannak, de mégi letörik, mosogatásnál beszakad.Ezért huzattam rá zselét.

Most le szedtem, és arra gondoltam hogy ha megyek a körmöshöz akkor csak lakkoztatok és fényzselét huzatok rá.

Az is erősítené, vagy mosogatásnál ugyan úgy felázna a körmöm és szakadna?


2011. dec. 2. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Lakkra nem rakunk fényzselét, mert nem alkalmas ilyesmire. A fényzselé a már befejezett műköröm fényének visszaadására szolgál, saját körmön nem is maradna meg. Inkább csináltass egy gél lakkozást, az tartós.
2011. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is lakkzselét javaslok, erősíti a körmödet, de mégis teljesen természetes marad, mintha csak lakkozva lenne.

A fényzselé saját körmön és körömlakkon nem marad meg, mert lepattog.

2011. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam a fényzselére, mert a körmösöm mindig amikor lakkozta a műkörmöm, arra kente rá, hogy ne kopjon le a lakk.Nem is gondoltam rá hogy nem maradna meg rajta, mert amikor porcelán körmöm volt arra is kent.

Van neki is ilyen lakk zseléje vagy mi az, de arra azt mondta hogy nagyot csalódott benne, mert ugyan úgy lekopik mint a sima lakk, pedig valami jó márkát vett.

2011. dec. 2. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Lakkra biztos nem fényzselét kent, mivel nem tapad meg rajta. A gél lakk meg nem bitzos, hogy rossz, max ő nem tudja kezelni.
2011. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fényzselét kent rà, lehet uv top coat volt, ami egy uv fényben száradó körömlakk.

A lakkzselét viszont nem értem... Olyat nem hallottam még, hogy kopik. Egy márka sem. Nálam teljesen jól működik.

2011. dec. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na kicsét utána néztem ennek a nem tapad meg lakkon dolognak.Valoban nem tapad meg (ne értsetek félre nem nektek nem hiszek, csak magamra voltam kiváncsi hogy ennyire hülye nem lehetek), de ha csak kis felületen van lakk, akkor használható.

[link]

Tehát esetemben is fényzselét használ a körmös, mivel lakkból max 2-3 csík, vagy egy kis virág van a körmömön.

Gél lakkból meg ezt használja:

[link]


Minden esetre köszi a segítséget.

2011. dec. 3. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!