Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehetséges a reklamáció a DM-ben?

Lehetséges a reklamáció a DM-ben?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy műkörömragasztót jó drága áron (ez az 1 db volt még a DM-ben) mikor hazaértem és kibontottam láttam, hogy valami nincs rendben vele, mert az alja olyan volt mintha odafolyt volna belőle az összes ragasztó és amint a kezembe vettem éreztem, hogy üres. Az aljánál fel is vágtam egy kis részt és tényleg teljesen üres volt az egész csak az alján maradt beszáradt ragasztó. Ilyenkor mit tehetek? Visszamehetek reklamálni? Lehet egyaltalán reklamálni ebben az üzletben? Nagyon drága volt a semmiért és elég mérges vagyok érte... (Még nem volt soha gondom a DM termékeivel ezért lehet hülyeséget kérdezek)

2015. jún. 27. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vágtad volna fel, hanem úgy, ahogy van, visszaviszed, akkor reklamálhattál volna, így viszont sosem fogod bebizonyítani, hogy azelőtt folyt ki, hogy felvágtad.
2015. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még akkor sem ha teljesen üres a belseje ?
2015. jún. 27. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Érted, felvágtad a tubust, akkor persze, hogy üres a belseje, bakker... Egy teli tubus alját felvágom, perceken belül üres lesz...

Ettől függetlenül visszamehetsz, de ne fűzz hozzá sok reményt.

2015. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Így hogy felvágtad semmi esély hogy visszavegyék.
2015. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egy időben rendszeresen belefutottam drogériákba vagy auchanban a használt és üres termékekbe, azokat sikerült megvennem! Sajnos sok a tahó akinek nem elég a teszter, ő egy újjal akar a kezére csíkot húzni. Pont egy olyan szemfestéket sikerült vennem, aminek csak a falán látszódott a termék, belül üres volt. Visszavittem gyosan, és kicsi kevertem a balhét. Kicserélhettem. Másodszorra és azóta is csak leragasztottat veszem, vagy megvétel után még ott megnézem mert így nem tudják rám fogni. Következőre azt hiszem egy szemceruza volt, aminek be volt nyomva a hegye. Még ott megmutattam a pénztárosnak, épp olyanja volt hogy rám akarta fogni, mert nem látta amikor ki bontottam. Biztos hogy nem én voltam? Mondom nem, ismerem ezt a helyet, pont ezért bontom ki még itt, többször nem vagyok hajlandó ilyen gusztustalan cuccot hazavinni amikor nem mind olcsó. Körömlakkot is ellenőrzöm, ha bontás után az üveg szája lakkos, már valaki beletúrt. Engem van mikor hülyének néznek mikor nekiállok ott bontogatni, de nem érdekel, olyankor elmondom hogy miért.
2015. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: én is hasonlóképpen vásárlok sminket, mindig megnézem oké e belül. Mivel most ez bevolt csomagolva nem tudtam kibontani és észre se vettem, hogy gond van. Ez mondjuk gyári hiba, nem tette tönkre senki a boltba.Mindenesetre megpróbálom kicseréltetni/visszaváltani hátha...
2015. jún. 27. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Máskor legalább azt az ostobaságot ne kövesd el, hogy te magad tönkreteszed...
2015. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen ez az én hibám volt, későn kaptam észbe de ilyet soha többet :)
2015. jún. 27. 19:51
 9/11 anonim ***** válasza:

mindenképp próbáld meg.

én nemrég kaptam pár ajándékot a dm-ből, az egyik fluorides fogkrém volt, de én azt nem használhatok. visszavittem a dm-be, kérdés nélkül visszaadták vagy levásárolhattam volna az árát. még a fogkrém dobozát sem nyitották ki, akármi lehetett volna benne. : D szóval még azt sem nézték meg, használtam-e. nagyon meglepődtem, mert eleve úgy mentem oda, hogy megfogalmaztam magamban, mit mondok majd indokként. de meg sem kérdezték.

úgyhogy mindenképp próbáld meg. de a blokkot is vidd.

2015. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma visszavittem az eladó csak ránézett és visszaadta az árát, szóval simán visszacserélik :D
2015. jún. 29. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!