Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozóm látszik. De úgy,...

Az alapozóm látszik. De úgy, mintha a bőröm hámlana. Help?

Figyelt kérdés
. Hidratálok(szérum+krém), radírozok, de primert is használok. A bb krémmel is hasonló a helyzet. messziről nem igazán észrevehető, de délután randim van és pont van pár elfednivalóm.
2015. júl. 2. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehwt,hogy nem a bőrtípusodnak megfelelő az alapozó.Plusz ilyen nagy melegben elég a tonizálás után a primer.Szerintem túl sok dolgot kensz az arcodra.Milyen alapozó?Milyen bőrtípusod van?
2015. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, a primerekkel nekem sok bajom van, egy csomó "kukacosodik" az arcomon.


Arctisztítás, hidratáló (géles), napfényvédő, és erre az alapozó. Nekem ez vált be.

2015. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő alapozó kéne a bőrödhöz. Valószínűleg most nem olyat használsz. Ha látszik akkor jobb ha randira nem kened fel, inkább használj korrektort ahova nagyon kell és kész. Randin amúgy is jobb a valóságot mutatni...
2015. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy azzal lenne baj, hogy túl sok cuccot használsz.

nem alkoholos valamelyik ezek közül? mivel mosod az arcodat? szappan, vagy ha arclemosó, akkor szulfátot tartalmaz? nekem akkor szokott hámlani a bőröm, ha alkoholos krémet, szérumot vagy alapozót, szulfátos cuccot vagy szappant használok, és persze csak akkor látszik, ha felteszem az alapozót. ha ettől van, hidratálhatok bármennyit, nem tűnik el.

szóval nézd át, amiket használsz, ott lesz a hiba.

2015. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem megfelelő típusú alapozót használsz. Nekem is így látszik a legtöbb alapozó. BB krémre váltottam és azt szerencsére tökéletesen el tudom kenni, nem olyan, mintha hámlana.
2015. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Bio arcradírt/lemosót használok, se alkohol, se illatanyagok, se szappan tudtommal nincs bennük.

Végül úgy oldottam meg, hogy van egy pórustisztító maszkom ami megszilárdul és aztán lehúzható(mint egy pórustapasz). Egy ázsiai youtuber ajánlotta anno a videójában és aztán rendeltem ebayről.

Mert amúgy elég sok problémám van a mitesszerekkel.

:/

Szóval radíroztam, pórustisztítottam és aztán a nivea egy olyan krémét használtam, ami primer is egyben és rá a rimmel alapozóm. Úgy okés volt. :)

Legalább is a randit kibírta hámlás nélkül.

Arra gyanakszom, hogy a radírom nem elég hatékony. :/

2015. júl. 5. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
a nivea cuccok sokszor alkoholosak, a make up starter ami hidratáló és primer egyben pl pont ilyen
2015. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!