Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért csücsörítenek a mostani...

Miért csücsörítenek a mostani fiatalok az internetre feltötltött képeken?

Figyelt kérdés
Nézegetem a mai 18-20 éves lányokat és mindegyik egytől egyik tükörbe fényképezkedik,ehhez jön az h még csücsörítenek a szájukkal...egyszerűen nem tudom miért jó,miért csinálják??Mert a szilikonszájú szátorkra akarnak hasonlítani?
2010. márc. 3. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
menők akarnak lenni.
2010. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jah, vanbenne egykis wc-deszka-effekt, meg az h ettől szexinek hiszik magukat. kb ennyi. de nagyon sokan nemis látják magukon h írtóra-baromira-rohadtul hülyén áll ez nekik, és inkább nevetség tárgyává válnak, minthogy szexik legyenek. és ezt fiúkon láttam, nem egyszer h hogyan röhögik szarrá magukat egy-egy csücsörítós "szexivagyok" csajon a neten.
2010. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a 14-18ig korosztályra igaz, és azt hiszik iogy olyan "menő" plasztik szájhatást érnek el mint Voksán virgának például!
2010. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem meg kortalan.....akármelyik kurv@ csinálja..mindegy hány éves.amugy ja menők akarnak lenni csak hát az a baj h ez már inkább szánalmas.

14|L

2010. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van puszis képem és én nem akarok menő lenni,se nem pasit fogni.Mellesleg nekem szilikonos a szám és nekem tettszik így.De a csücsöris kép nem mindenkinek áll jól.
2010. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Anus mouthus
2010. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

utolsó

te kis napisz@r :D:D

amugy menőnek akarják hinni magukat.. 12-18 év szerintem.

2010. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom. Ez mostanában amolyan divat, de szerintem undorító.

L,19

2010. márc. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A tükör kép meg hab a tortán,nem tudom én is nőből vok,ráadásul 2 gyerek anyuka (23 évesen)de eszembe se jutna ilyet csinálni,a párom meg is őrülne az ilyen képektől,pedig még fiatalnak érzem...a plafonras tudnák futni mikor helybeli fiatalok képeit nézem és egy albumnyi ilyet feltöltenek...meg minek szilikon száj,vagy annak az utánzása?!:DNekem 2 gyerek után a cickómba elkelne,de minek?!:D
2010. márc. 4. 08:55
 10/12 anonim ***** válasza:
a legjobb mikor a tükőr csupa retek....és vakuval..hát külőn gratulálok hozzá
2010. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!