Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért csücsörítenek a mostani...

Miért csücsörítenek a mostani fiatalok az internetre feltötltött képeken?

Figyelt kérdés
Nézegetem a mai 18-20 éves lányokat és mindegyik egytől egyik tükörbe fényképezkedik,ehhez jön az h még csücsörítenek a szájukkal...egyszerűen nem tudom miért jó,miért csinálják??Mert a szilikonszájú szátorkra akarnak hasonlítani?
2010. márc. 3. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez tényleg kortalan. Az egyik modellem csinálta ezt, pedig 26 éves, és egy csomót kellett vele szarakodni, amíg megértettük vele, hogy gáz amit csinál, ne vágjon pofákat...

De mostanában tényleg sokan ilyen képeket töltenek fel, de sztem kb 14 és 35 között... 2-3 éve még csak a ribi stílusú csajokra volt ez jellmző..

2010. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Tudod ők "menők és szexik" én viszont szánalmasnak tartom -.-"
2010. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!