Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy lányos fiúnak milyen...

Egy lányos fiúnak milyen alapozót ajánlotok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 17:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A gyermekemről van szó, az anyukája vagyok.
2015. júl. 8. 17:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Bőrtípusához és tónusához illőt. Alapvetően amúgy egy jó kozmetikust tanácsolnék, és ha mindenképpen ragaszkodik a sminktermékekhez, akkor egy színben passzoló korrektort - utóbbi kevésbé feltűnő, mint egy alapozó. A serkenő borostán megtapadó alapozó sajnos mindenképpen látványos lesz.
2015. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szükséges neki amúgy? vannak pattanásai, hegei, vagy pirosas részek az arcán? mert ha nincs semmi gond a bőrével, akkor a lányomnak sem vennék.
2015. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szükséges neki. Táncol.
2015. júl. 10. 07:29
 5/11 anonim ***** válasza:
óh értem. olyasmit vegyél neki, ami neked is bejött. drogériás rimmel, maybelline szerintem nem rossz.
2015. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
hello! nem tudom, hogy mennyit szánnál rá, de azért javaslok neked! mondjuk nem lenne hátrány ha tudnám, hogy milyen bőrtipusra kell.. pl zsiros, szaraz, vegyes vagy normal! először is, hogyha nagyon világos a bőre és jó terméket szeretnél olcsón venni akkor én nem alapozót hanem egy jó bb krémet javaslok a "Heliad classic mattito bb kremjet.. light! ez nagyon vilagos" ha mindenképpen alapozot szeretnetek hasznalni akkor : manhattan powder mat make up.. 2000ft korul, loreal true match.. 4300ft korul, astor perfect stay primer 24h.. 4300ft korul EZEK INKABB PICIT SOTETEBB BORRE, akkor maybelline affinitone 24h.. 2000ft korul, max factor facefinity 3 in 1.. 4300ft korul (de ez nagyon jo! ha picit fenylik az arca ez tuti segit rajta) Ezeket meg lehet kapni a dm-be! ha drágább kategória jobban érdekel akkor javaslom a: mac pro longwear alapozót ami 9100ft korul van, clinique anti-blemish solutiions alapozo 9100ft korul! ezek tartom ugymond jonak! persze en csak az utolso 2vel illetve hasonlokkal dolgozok sminkesként, de az elejen felsoroltak se rosszak! :) remélem hogy segítettem!
2015. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon hasznos volt a segítséged.

Szempillaspirálból milyet érdemes vennem ami nem folyik szét?

2015. júl. 10. 17:31
 8/11 anonim válasza:
Uuu a max factor 3 in 1 es alapozo nagyon jo!! Nem bantja a bort nem fog csillogni az arca, szepen kiegyenliti az arcat illetve a kissebb rancokat feltolti!! Nagyon jo! En is ezt javaslom!!
2015. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Most egy kisfiubol akarsz lanyt csinalni? a fiu is ezt akarja? netam meleg a kissrac?
2015. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hello!

Megint irok :) szempillaspirált is tudok ajánlani amik nagyon jók és tuti, hogy nem fognak lejönni egykönnyen! 1., L'Oreal Double Extension Carbon Black, 3290-3990 Ft. 2., L'Oreal Telescopic Carbon Black Mascara vízálló, 2600-3990 Ft! Igaz kicsit húzósak, de megérik az árukat! Ha viszont olcsobbat keresel akkor ajánlom neked a Miss Sporty XX Mascara Volume, 899 forint alatt, de ez azért nem annyira jó mint a már fent említett 2 termék! Mindenesetre most hirtelen ennyi ugrott be! Remélem megint csak tudtam segíteni! :)

2015. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!