Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vehetném rá anyumat a...

Hogyan vehetném rá anyumat a helix piercing-re? 14l

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Minek kéne rávenned? Felnőtt nő, majd ő eldönti magának, hogy akarja-e.
2015. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgyértem, hogy nekem megenedje. bocsi szarul fogalmaztam
2015. júl. 12. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Mi a francnak 14 évesen?????
2015. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 supra01 ***** válasza:
12%

Én simán azt mondanám, hogy:

Anya! Vállalom, hogy szeptembertől a suliban max. 1 tárgyból leszek négyes, és a többiből mind ötös leszek! Ezen kívül minden nap segítek még neked, amiben csak szeretnéd, bevásárlás, vasalás, mosás, stb. És ha jövő májusban a bizimben csak egy négyesem lesz, akkor megengeded, hogy tetessek a fülembe pc-t!

2015. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
ha meg a megvesztegetés nem jön be, akkor kénytelen vagy várni. de egy helix piercing nem is durva, nem értem a problémáját. :D
2015. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ennyi idősen lett, a szüleim egyáltalán nem problémáztak rajta, pedig elég konzervatívok. (értsd: még 18 évesen sem merek csináltatni tetoválást, ezért meg kell várnom, míg elköltözöm).

Amúgy mondd meg anyukádnak, hogy beforr a helye, ha már nem tetszik, és hogy a hajad egyébként is általában el fogja takarni.

Amúgy, ha nem engedné, én megcsináltatnám a helyedben úgyis, ez tényleg nem valami nagy dolog.

2015. júl. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Kérdezd meg esetleg ha még nem kérdezted.

Ha nem engedi akkor sem probléma mert egy kozmetikus is megtudja csinálni, lehet hogy az nem olyan jó de nem kell hozzá engedély és csak egy kattanás és bent is van. A hangja rosszab tud lenni.

Nekem 12 évesen lett és nemsokára csináltatjuk a másodikat és a harmadik jukat a fülembe alulra. Ha ez a kettő vagyis három új lyuk meglesz már összesen 8 fülbe valóm lesz.

Csak bátran és sok sikert hozzá😊

2015. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérd a 15. Szülnapodra, és vállalj értem felelősséget (pl. Hogy akkor se "nyavalyogsz" ha begyullad)

Plusz segíts otton és tanulj sokat (bár remélem aért ez valamilyen szinten alap), de ne hagxd abba akkor se, ha már megvan a piercing :)

(Esetleg magyarázd el, hogy ezt lényegében csak egy fülbevaló, anyni különbséggel, hogy a porcban van.)

Nekem ez bejött, sok sikert :)

2015. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) megengedte. megmondtam neki hogy következő évben max 2 tantárgyból lesz négyesem. bejött
2015. aug. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!