Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vörös rúzs. Vélemény?

Vörös rúzs. Vélemény?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy a vörös rúzs r.bancos, tehát sokan nem szeretik. Azonban a francia nők van, hogy csak piros rúzst használnak, semmi mást és nagyon jól néznek ki vele, visszafogottak, mégis mindenki őket nézi. Én nagyon szeretem a franciákat és a piros rúzst is. Mivel fehér a bőröm, szőke a hajam és kék a szemem, ezért tudom, hogy melyik árnyalat áll jól., stb. A baj az, hogy 15 éves vagyok. Persze nem iskolában viselném, hanem így nyáron, hétvégente, stb. Mit gondoltok erről? ( Az öltözékem is visszafogott lenne, smink is csak a rúzs lenne.)

2015. júl. 13. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

A vörös rúzzsal az a baj, hogy mindenki azt gondolja magáról, hogy neki jól áll. De igazából kb. a nők 5%-án néz ki jól. 15 évesen semmiképp nem fog pozitív hatást kelteni, mert egy felnőtt nőn különleges alkalomra még csak elmegy, na de tinilányokon egyáltalán nem. Az elmúlt pár évben kezdett nagyon divatba jönni a vörös rúzs, de hidd el, a külső szemlélők mind azt mondják, hogy inkább NE. A visszafogott öltözködéssel csak még jobban kihangsúlyoznád, és pont azt gondolná rólad mindenki, hogy "nézdmár még egy kislány aki piros rúzzsal akar menő lenni".

Ettől függetlenül szíved joga akárhány évesen akárhogy sminkelni.

2015. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

szerintem nem r.bancos a vörös rúzs, manapság a r.bancos csajok füstös sminkkel és nude rúzzsal vagy csillogós szájfénnyel sminkelnek. : D

igaz, hogy 15 évesen még kicsit korai a vörös rúzs, de ennyi idősen én is használtam néha-néha, és én is visszafogottan öltöztem. szerintem semmi gond nincs vele, ha néha te is felteszel egy rúzst. : )

2015. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ, ment a zöld kéz.:)
2015. júl. 13. 20:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bántani akarnak. Mindenki bántani akar. Nem, hogy jól érezd magad a bőrödben, de bármit, amit viselsz, ahogy hordod a ruháid, hajad, ahogy kened magad, sosem lesz elég jó nekik. Épp ezért csak és kizárólag magadnak öltözz/kend ki magad. Ha tetszik a vörös rúzs, hajrá, használd! Ha tetszik a zöld haj, fesd be! Ha imádod a pöttyös cipőket, hát a francba is, hordj pöttyös cipőket! Ne mások mondják már meg neked, mit tehetsz.
2015. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 :)
2015. júl. 13. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem 15 évesen még fiatal vagy a vörös rúzshoz. Nem a rúzshoz önmagában, mert azt nyugodtan használhatsz, de a vörös rúzshoz azért kell egy érettség és erőteljesebb nőiesség, ami 15 évesen még hiányzik..így inkább röhejes hatást kelt, általában.
2015. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Én nem értek egyet az elsővel, sztem a nők nagyrészének jól áll a piros rúzs, csak tudni kell viselni. Ha a bőröd világos, és a szád "átlagos" (se nem túl vastag, se nem keskeny), igazából nemtudok elképzelni indokot, hogy miért ne állna jól. Tudni kell, hogy a többi smink legyen visszafogott, hogy ne nézz ki bohócnak. Illetve az h tudni kell viselni, tehát ne feszengj tőle, ne kenődjön el, és ne izgulj folyton azon, h a srác majd nem akar veled csókolózni a randin, mert ez hülyeség.


akik szerint 15 évesen korai azzal részint egyetértek de ez nagyon változó, néhány 15 éves már teljesen kifejlett nő. Nem vonhatjuk meg tőle h nőnek nézzen ki.

Buliba, szórakozóhelyre, nyaralásra sztem teljesen ok, ó, nálunk a csajok 15-16 évesen már full sminkben feszítettek a suliban is, hát még a bulikon.


20/F

2015. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek jól áll a vörös rúzs, csak meg kell találnod az árnyalatodat. Nem a hajad és a szemed számít, hanem a bőröd tónusa.


17 évesen én suliba hordtam, és senki nem szólt.


Manapság meg olyanokat veszek észre, hogy egy fél árnyalatnyi eltérés mennyit számít, van, amelyik nagyon jól áll, van, amelyik alig tér el az előzőtől, az összhatás mégis sokkal rosszabb.

2015. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem hord egészen bátran! Most vagy abban a korban, hogy megtaláld az egyéniségedet és ne foglalkozz másokkal. Valószínűleg nem nézel ki már annak a tipikus "kis lánykának" hiszen a mai világban már a 12 éves lányok néznek ki 15-nek. Egyébként én is imádom a francia divatot! Én is szeretnék már egy igazi vörös rúzst, ami csinosan áll és lehetőleg nem fénylik. Van már mindenféle, de nem találtam még el az igazit:D Te milyen márkában vettél?
2015. júl. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs milyen márka, de ezzel a technikával bármilyen rúzs jól néz ki: https://www.youtube.com/watch?v=sjQK7No1AIo :D
2015. júl. 31. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!