Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól elfogadható...

Hány éves kortól elfogadható a vörös rúzs? Suliba durva lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a vörös, piros rúzsok és szerintem jól is áll. Szivesen hordanék olyan sminket, hogy korrektor+alapozó(csak ha szükséges)+fekete szempillaspirál+vörös rúzs, de túl fiatal lennék hozzá. Hányéves kortól viselhetnék ilyet iskolába? 14/L

2015. júl. 13. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg milyen az iskola, de szerintem suliba felejtsd el, oda durva lenne, azert megis fiatal vagy es lehet a tanarok is beszologatnanak, tennenek ra megjegyzeseket.
2015. júl. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem szemétségből, 22 éves vagyok, de fiúként mondom, hogy még a kortársaimon (természetesen lányokon) is hülyén néz ki a vörös rúzs, sőt általában bármilyen rúzs. Alkalomadtán lehet viselni, állandóan nem és szerintem ehhez már egyfajta érettség kéne. Egy 14 éves lányon ez maximum vicces lenne, egy 30 éves nőn már szép lehet.
2015. júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Mostanában ez hatalmas divat, főleg a tiniknél, de kérlek, ne kövesd. Egyedül az gondolja úgy, hogy jól áll neki, aki felkeni magára. Rajta kívül SENKI. Ha 1-2 barátnő meg is dicséri, utólag bevallják, hogy amúgy nem állt jól, csak kedvesek akartak lenni.

Felnőtt nők közül akad nagyon kevés, akiken jól néz ki a vörös rúzs. De egy igényes, kifinomult nő is csak különleges alkalmakra használ ilyen erős sminket.

Kislányokon, és főleg iskolába, abszolút NEM. Nagyon nagyon nagyon NEM.

2015. júl. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Ne ilyesmikkel törődj.Ha tetszik,jól áll,akkor nincs limit,viseld.Lehet páran megszólnak,ettől lehet félsz,de aki bevállalós idézőjelbe,annak már ez az egész élete.Nem ez a fontos,hanem,hogy fejbe,meg lélekbe milyen vagy.
2015. júl. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

14 éves lányon elég nevetségesen nézne ki. Meg amúgy is elég kevés embernek áll jól, még felnőtt, érett emberek között is.


Képen jól mutat, nem arról van szó. Valóságban már kevésbé. Főleg ennyi idősen.

De ha nagyon szeretnéd, csináld...max. okozol néhány vicces percet másoknak :D


Múltkor láttam egy 10-11 éves lányt, full sminkben. De olyanban, hogy egy utcalány nincs annyira kisminkelve. De legalább jót nevettem XD

2015. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

hát nem tudom ti hol éltek, hogy szerintetek mindenkin ronda, nevetséges. :D szoktam látni lányokat kirúzsozva, de nem szoktak hülyén kinézni. csak ki kell választani minden színből a megfelelő árnyalatot.

14 évesen szerintem is nagyon korai használnod, iskolába max akkor használnám, ha egyetemen csak előadásom van.

2015. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
20 alatt reménytelen, de inkább 25 körül, kiforrott stílussal, ha ahhoz és a haj/szem/bőrszínedhez passzoló árnyalatot választasz. Az iskola ennélfogva kilőve.
2015. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond azzal, hogy 14 évesen tetszik a vörös rúzs. Feltételezem nem nagy bohóc szájat festesz magadnak, viszont szerintem suliban mellőzd. Nem oda való, egyik korosztálynál sem, szájfény bőven elég lenne.
2015. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a vörös rúzs nem való iskolába, kortól függetlenül. Ha tetszik, akkor próbáld ki otthon, meg majd pár év múlva viselheted alkalmakon is, de ne vidd túlzásba.
2015. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Még egyetemen sem láttam senkit vörös rúzsban, nem hogy egy 14 évest.
2015. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!