Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercing!? Kérdések lent!

Helix piercing!? Kérdések lent!

Figyelt kérdés

1.Szúrás vagy lövés a jobb?

2.Ha kamillával borogatjuk tényleg hamarabb gyógyul?

3.Nagyon gáz ha rá 3-4 napra már (úszósapkában!) úszok? Fájdalom nem számít.

4. Ti hol csináltattátok Budapesten?:)


Előre is köszi 3. kérdés a legfontosabb:DD



2015. júl. 13. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Egyértelműen szúrni, a lövés eltörheti a porcot

2. Nem, Octenisepttel kell kezelni vagy Betadineal.

3. Igen, gáz, mert elfertőződhet, meg nagyon szárítja is..szerintem legalább 1 hónapig ne menj vele, de jobb lenne, ha még tovább kihagynád.

4. Én az Invitusban Mártinál :)

2015. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én Budapesten a Westendben szúrattam és nagyon hamar megcsinálták nem volt semmi probléma kiválaszthatod milyen színű fülbevalóvéget szeretnél. Sajnos karikát nem raknak be rögtön, de megkérdezik, hogy később szeretnél e és ahhoz mérten szúrják ki, vannak próbakarikák is. Nekem egyáltalán nem fájt, nem egy nagy valami, csak egy picit kellemetlen, de kibírható. Ott adnak egy papírt, amin rajta vannak, hogy miket csinálj és ne csinálj vele. Lehet vásárolni ilyen aloeverás gélt, ami gyulladáscsökkentő, de a kamilla teát is mondták, hogy jó rá. Én nem sűrűn borogatom, de nincs semmi baja, nem gyulladt. Viszont utána nem tudsz/szabad azon az oldaladon aludni, mert elferdülhet az ékszer és fáj is. 2 hétig nem lehet szoliba, szaunába vagy uszodába menni, de ez függ a gyógyulási idő gyorsaságától is. Semmiképp ne menj addig uszodába!! A sapka is nagyon elnyomná begyulladhat tőle. Remélem tudtam segíteni:)
2015. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2.! Július 20-án csináltattam, rá 3.napra már úsztam vele! Egyszer se volt begyulladva sőt nem is fájt!:D rá 2 hétre már ki is cserélték karikára. de azért köszi :)
2015. aug. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!