Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tapasztalatokat! Melyik...

Tapasztalatokat! Melyik online vásárlásos oldal éri meg jobban?

Figyelt kérdés

2 nyakláncot szeretnék venni amit egy magyar oldalon találtam ez a Bájkeverő.hu.Itt az első nyaklámc 1900Ft, a második 1800 és a kettő kiszállítása Budapestről 590Ft.A baj csak az hogy itt nincs sok vélemény és kép is csak 1-2 van, semmi részlet hogy mekkora meg miből van.

Sok jót hallottam az ebay-ről úgyhogy ott is megnéztem és megtaláltam ugyanazokat a nyakláncokat.Itt az első jóval olcsóbb, 276Ft és mivel 2, 482 db-ot eladtak így gondolom jó lehet, sok a jó vélemény és részleteket is ír.A másik nyakláncot viszont drágábban találtam megt 1500 Ft körül van, de ezekhez még hozzájön az ÁFA meg a vám(ebben nem vagyok biztos mert azt hallottam hogy ez csak ez bizonyos összeg után van).Azt tudom hogy itt hosszabb a kiszállítási iső de nem baj.

Melyik éri meg így jobban? Ha csak az elsőt venném akkor tudom hogy az ebay de így hogy másik drágább már nem vagyok benne biztos:/

Tapasztalatokat tudnátok írni ehhez a 2 oldalhoz?



2015. júl. 14. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált az ebay. De biztos vagyok benne, hogy a magyar oldalak is onnan rendelik a cuccokat, úgyhogy szinte biztos, hogy fenn van olcsóbban is a másik nyaklánc. Esetleg linkelj képet és én is körülnézek. :)
2015. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is biztosan fent van a másik is olcsóbban. Mindenképpen ebay, még az életben nem akadt fent a vámon, pedig sokszor rendeltem.
2015. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Huh köszi:D

Szétnéztem de vagy drága vagy van kiszállítási költség.Amúgy az éhezők viadalás nyaklánc lenne és tényleg van sok de a legtöbb kitűző és más színű,nekem pont olyan bronz színben kéne mint a filmben.De nem baj ez még várhat akkor de a másikat biztos megrendelem,köszönöm a válaszokat!:)

Még annyi lenne hogy azt akkor kell kifizetni mikor kihozza a postás? Nekem úgy egyszerűbb lenne mint számláról utalni.És ugyen nincs korhatár hogy pl.csak 18 éves kor felett rendelhetek? Mert még csaj 15 vagyok:D

2015. júl. 14. 14:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Az Ebay nagyon jó, sok éve rendelgetek már onnan minden olcsó vacakot, vám nincs ilyen kis összegeknél.

Viszont előre kell fizetned mindig, ehhez bankszámla vagy kártya kell, szóval ha még nem vagy 18 akkor szülőket kell megfűznöd hogy regisztráljanak és rendeljenek.

2015. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem lehet kártyával fizetni, csak paypallel. Azt úgy tudsz csinálni, hogy regisztrált egyet, de kell hozzá egy bankkártya, amit csatolsz a fiókhoz. Ez azért biztonságos, mert ha nem küldik, rosszat, hibásat küldenek, és nem hajlandók visszafizetni a pénzt, akkor ha 40 napon belül vagy, a paypal és az ebay közösen visszaszerzi a pénzed, csak még korábban kell nyitni ennek egy ticketet (vagy mi a neve). Ha ilyen gondod lenne, itt többen tudunk segíteni lépésről lépésre, ezzel most ne foglalkozz. :)
2015. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebay, egyértelműen. Ugyanazt a terméket árulja a bájkeverő is. Ha kínai, hongkongi eladótól vásárolsz, nincs szállítási költség, és nem jön rá áfa. Vámon egyetlen rendelésem sem akadt fenn eddig, pedig ennél magasabb értékű holmikat is rendeltem - sztem max. akkor kell aggódni ilyesmi miatt, ha az ember könnyen hamisítható holmikat vesz, pl. edzőcipőt, nagyobb elektronikai cikkeket. Ezen kívül kb. szúrópróbaszerűen vámolnak, és viszonylag ritkán.


Ha meg nem érkezik meg, és időben jelzed az ebaynek, visszakapod a pénzed.

2015. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebay! Nem is gondolnád mennyire lehúznak itthon bizonyos dolgokkal. Jó még akár a Shopmissa is, én most várom a második csomagom onnan. Nagyon megtetszett! Még postával is megéri. Pl azok a lemosható arany tetkók töredékért 1 dollárért kaphatók mind a két említett oldalon. Aki meg azt hiszi hogy ez nem teljesen ugyanaz a minőség, az vegye 1300-ért. Ebay esetében nem kell félni az áfától egy embertől ne rendelj 24 dollár fölött. Szállítási idő akár egy hónap is lehet, de mostanában megjönnek 2-2 és fél hétre. Ha esetleg nem jön meg a csomag, írni kell az eladónak. Nekem azonnal visszaadják a pénzem.
2015. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok választ rengeteget segítettetek!:D Szóltam a szüleimnek és majd megnézzük ezt a bankszámlás dolgot.Az volt a baj hogy ők se tudtam róla semmi szerintem még kevesebbet tudnak az internetes vásárlásról mint én ezért is volt nagy segítség amiket írtatok:D Akkor ezentúl az ebay-ről fogom rendelni az ilyen dolgokat ha ha ilyen jó:D Ment a zölt pacsi mindenkihez:)
2015. júl. 14. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:
eBay mindenképpen
2015. júl. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!