Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legvilagosabb bb...

Melyik a legvilagosabb bb vagy alapozo zsiros enyhen pattanasos borre olcso arkategoriaban?

Figyelt kérdés
ne legyen rendelos..lehetoleg hipermarketekben vagydmben meglehessen venni.lehetoleg se parfum se alkohol ne legyen benne bar az szerintem lehetetlen..:) hasznalnek hozza korrektort mielott valaki ezt reszletezne...es meg egy kerdes..mikor az akneroxidot hasznaltam patikabol kertem ott keszitett hudratalot nappalra es ugye az ugyen feher tegeles es semmit nem tudok rola..olyat smink ala lehet hasznalni sima hidratalonak?

2015. júl. 17. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a garniertől használom a BB krémet.2 árnyalata van.Az én bőröm annyira világos,hogy komolyan a többi drogériás alapozó mind sötét.De ez nekem bevált. Közepes fedése van és nem nehezíti el a bőrt.Alkohol az van benne sajnos.A parfümről nem tudok semmit,de mivel illatos valamilyen szinten... kitudja.Mindenesetre nekem javított a bőrömön,amit igaziból nem akartam elhinni.
2015. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
melyik garnier bb?
2015. júl. 18. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:
A Garnier nekem olyan mintha sarat kennék magamra! A Helia d ezerszer világosabb, nem sárgás. Én nem is tudok mást kenni magamra. Egyszerre vettem meg mindkettőt, vagy 3-4 árnyalattal sötétebb a G.
2015. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hat en is a heliat neztem ki magamnak mert sokan irjak hogy tenyleg vilagos de rengeteg alkohol van benne meg parfum is...ezt akartam kikerulni..ugyanigy irtak az evelinerol hogy az is vilagos..hat baromi sitrtet es sarga az en boromhoz..bar nem a mattitost vettem meg..ezert gondt erre...de ha lenne jobb osszetevoju azt vennem..amugy zsiros borod van vagy szaraz?
2015. júl. 18. 11:36
 5/11 A kérdező kommentje:
sotet* es gondoltam* bocsi
2015. júl. 18. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem zsíros, pattanásos, de néhány kence nagyon ki tudja szárítani. Alig tudok magamra kenni valamit, mert azonnal bedurran az arcom. A HD annyira nem durrantja be az arcom mint a többi. Maybelline Affilitone duplára növeli a pattanásaimat 2 óra alatt! Azért jó áron ne várj csoda összetevőket. Én most váltottam át Bourjois healthy mix 52 alapozóra és isteni! Az ára már nem annyira de életem legjobbja! És nem hogy bedurran az arcom, hanem el is múlik tőle! Van hozzá púder is, az is csoda. De ezek azért sárgásak! Viszont olyan mintha rajtam sem lenne! Jobb mint egy bb ha már neked ennyire fontos az összetevő.
2015. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az mit jelent hogy bedurrantja?:Dd a pattanasaid nagyjabol azert fedi/fedte? a olyat nem akarok egyszer vettem abbol a markabol egy korrektor volt 2600 es nem annyura csucs minosegu..alapozot meg mar nem akarok szeretnek egy bb-t inkabb veszek hozza egy korrektort es ugyjo...a lenyeg jogy volagos legyen de azert lehet fedese is..
2015. júl. 18. 12:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát a pattanások sok kencétől jobban gyulladnak és még jönnek mellé nagyobb piros dudorok amiket nehéz lehúzni. A HD nem tetézte a bajt, nem lett új bőrhiba. A fedése nem tökéletes, egy bb krémé sem az, olyan jó közepes. Garnier bb krémtől nekem lett. Valahogy mindig rávesznek hogy vegyek valami Garniert, mindig megbánom és a kukában végzi. Amúgy erősebb az illata mint a HD-nek. Tudom hogy nem akarsz alapozót, csak azért mondtam, mert az tényleg hidratál és levegőzik a bőröd alatta, nagyon kényelmes.
2015. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jo hat mindeggy..qkkor en megveszem a heliat ugyis csak akkor hasznalom mikor kijonnek a pattanasaim...nagy kart nem csinalhat az alkohol...bar nem egeszseges de nem erdekel nincs vilagosba ugyse olyan..azert koszikoszi
2015. júl. 18. 15:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Én végigpróbáltam már minden BB-t, de a legvilágosabb az Eveline mattító volt. Annál világosabbat nem fogsz találni. Sárgás bőrre való, de fehér púderrel kevésbé sárgás bőrre is jó lehet szerintem. A Helia-d is világos de nulla fedés miatt csak. Na meg nem hidratál hanem szárít... durván.

Alapozóból Rimmel Lasting Finish 01-es árnyalata ami világos.

2015. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!