Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legvilagosabb bb...

Melyik a legvilagosabb bb vagy alapozo zsiros enyhen pattanasos borre olcso arkategoriaban?

Figyelt kérdés
ne legyen rendelos..lehetoleg hipermarketekben vagydmben meglehessen venni.lehetoleg se parfum se alkohol ne legyen benne bar az szerintem lehetetlen..:) hasznalnek hozza korrektort mielott valaki ezt reszletezne...es meg egy kerdes..mikor az akneroxidot hasznaltam patikabol kertem ott keszitett hudratalot nappalra es ugye az ugyen feher tegeles es semmit nem tudok rola..olyat smink ala lehet hasznalni sima hidratalonak?

2015. júl. 17. 22:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Garnier nagyon világos bőrre, ez új. Bár nekem még ez is sötét, pedig nem vagyok fehér, de nyáron jó. Amúgy nekem az összes alapozó, korrektor túl sötét, elég idétlenül néztem ki velük 15 évesen, anikor először próbáltam.
2015. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!