Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Feltetetnétek? Lányok ha...

Feltetetnétek? Lányok ha nektek van műkörmötök, attól még tudtok tesizni, és még nem tört le tőle?

Figyelt kérdés
Műkörmöt akarok,de félek hogy tesin letörik,mert kézilabdázni tanulunk.Viszont csak kétszer van egy héten.
2010. márc. 5. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

Remek burkolt társadalomkritika a mai idióta tinipics..ról.

Ha igazi a kérdés,akkor igen,az esély megvan rá.Egyébként szépség,divat kategóriában is elegen vannak.

2010. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
oda kiírtam egy hete,és egy válasz sem volt,amúgy egyáltalán nem vagyok tinipics..a,ez komoly.
2010. márc. 5. 19:44
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért akarok műkörmöt,mert nem bírok leszokni a körömrágásról,és a műköröm alatt megnőne a körmöm.
2010. márc. 5. 19:45
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Most mondom, életveszélyes. Kiszúrod a másiknak a szemét, megkarmolod magad, beakad valamibe... és lehetetlen normálisan fogni-kapaszkodni vele. De az ilyen tinipcsák(ahogy nagyon helyesen mondják) általában pont ezért (meg a frizujuk miatt) fel is mentetik magukat tesióra alól. Ha nem túl nagy, akkor nem baj, de az én osztályomban pl ilyen 1-2 centisek vannak... azon kívül hogy inkább undorító mint kecses, még életveszélyes is.
2010. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Na, láttam hogy írtál:) Én is csak azért gondolkodtam el azon hogy mi lenne ha csináltatnék, mert iszonyúan törik a körmöm... de nem hinném, hogy megérné ilyen hatalmas hegyes karmokat felrakatni.
2010. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak a körmeimmel?
2010. márc. 5. 19:55
 7/19 anonim ***** válasza:
Rakathatsz föl, de szerintem érdemesebb lenne rövidet. Nem muszáj olyan baromi hosszúnak lennie mint sokaknak meg lehet csinálni rövidebbre.
2010. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

1. Csak akkorát amekorra alapból is lehetne a körmöd (főleg ha nem vagy tinipics..a) mert am. kül meg kell szokni és az eltart egy darabig (nekem nincs osztársam mondta xD)

2. Ha kézizni tanultok semiképp... ott mégveszélyesebb, főleg védekezésnél kiszúrhatod vkinek a szemét,lekarmolod stb... én kézizek és egyszer az egyik csaj műkörme a karomban maradt :S szal nemajánlom...

2010. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

szerintem ilyen kisebb műkörmöt csináltathatsz, ez szép és nem is életveszélyes :)


[link]

2010. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Először is nem feltétlenül kell nagyon hosszú műkörmöt választanod, egy minimális hosszúságú szerintem nem zavarna a tesizésben. Volt olyan ismerősöm, aki szintén így próbált leszokni a körömrágásról, de neki nem jött össze, ugyanúgy lerágta. Én már rég nem hordok műkörmöt, pedig nem zavart a munkában, házimunkában sem, hozzá lehet szokni. Egyszer viszont elég hosszú volt a körmöm és véletlenül kimartam a barátnőm 1 éves kislányát, és még aznap megszabadultam az összestől. Azóta nem tartok rá igényt.
2010. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!