Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tört ez most rám?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottam a barátnőmmel 10 hónap után egy másik csaj miatt. Utána is voltak furcsa érzéseim, de most, hogy a napokban összefutottunk teljesen ki vagyok. Állandóan rá gondolok (lassan 1 hónapja), szerintem újra beleszerettem, de már késő visszacsinálni....:S

Nagy barom voltam, tudom.

Hogy tudnám elfelejteni, vagy szerencsés esetben visszahódítani? Ő azt mondta már túl van rajtam, szóval a második opció valószínűleg nem játszik. :(

19F


2011. okt. 15. 09:24
 1/6 The Nuke ***** válasza:
100%

Hogy ne játszana a második opció!

Csak nem olyan könnnyű, hogy gyere és légy az enyém.

Vissza tudod hódítani!

Udvarolj neki megint, ha kérdezi hogy ez most miért van, mond el mit érzel.

2011. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jaj de jó ezt olvasni! :)

csak ezzel az a baj hogy már más suliba járunk, és az udvarlás csak neten keresztül menne...szerinted ez így megeflel?

2011. okt. 15. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg, ha tudtok találkozni néha közbe. Ne add fel és ne búsulj. Fog az menni csak nehezebben mint először. (ezt tapasztalatbol mondom) sok sikert, és szurkolok neked!

23/F

2011. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megnyugtattatok :)
2011. okt. 15. 09:46
 5/6 Hailey13 ***** válasza:

szerintem neki is fáj és gondol rád, csak tudod: ilyenkor büszkének kell mutatni magunkat, és azt sugallni hogy férfi nélkül is á, miért ne, nekünk így is jó...

szerintem te tényleg megbántad, úgyhogy szurkolok :) és nagyon is vissza tudod hódítani! de te ismered őt, te tudod hogyan közelítsd meg újra. van akinek kell több idő. mondjuk már három hónapja szakítottatok, szóval érdemes lenne próbálkoznod.

pl ha tudod mikor végez suliban, menj ki elé egy csokor virággal. (légyszi ne szóljatok nagyon le, szerintem akkor is romantikus..:D)

de ha bevállalod, azért számíts rá hogy elküld elsőre a p*csába mindenki előtt, csak hogy megmutassa hogy nem adja meg magát könnyen. de nem szabad feladni!:)

2011. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!


köszi a választ, ez a virágos ötlet nagyon jól hangzik :)

2011. okt. 15. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!