Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix fülpiercinget szeretnék!...

Helix fülpiercinget szeretnék!? Többi lent

Figyelt kérdés

[link]

ilyen Helix fülpc-t szeretnék csak 3 lyukkal. Mondták, hogy ne egyszerre lövessem ki mert begyullad. ez igaz? És ha igen mennyit kell várni a szúrás/lyukasztás között? a szúrás vagy a lyukasztás jobb? És ez kb. mennyibe kerül?



2015. júl. 21. 22:17
 1/3 anonim válasza:

Én egyszerre csak egyet csináltattam (azóta kettő van)...nekem nem gyulladt be,de ez teljesen egyénfüggő,lehet,hogy a te szervezeted máshogy reagál rá.Szerintem először próbálj meg egyet és,ha minden rendben,akkor csináltasd meg a maradékot.

Egyébként én lyukasztattam és semmi bajom nem lett belőle. :) Az ár pedig legtöbb helyen az ékszertől függ.Ahol én csináltattam,ott pl. 3-4000 volt az ékszer és ingyen belőtték.Remélem segítettem. :)

2015. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél!^^ (kérdező vagyok csak véletlen kitöröltem a kérdést:D)
2015. júl. 22. 11:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél!^^
2015. júl. 22. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!