Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet a szemöldököt...

Hogy lehet a szemöldököt vissza növeszteni?

Figyelt kérdés
Sokáig vékonyra szedtem a szemöldököm! Most pedig nem akar olyan szépre vissza nőni, hanem ilyen "foghíjas". Mit lehetne tenni? Tetkó kizárva!
2010. márc. 5. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást csak várni és addig nem nyúlsz hozzá..vagy nagyon óvatosan szemceruzával megrajzolod. Meg kell várnod, vissza fog az nőni. Én is már túl vékonyra szedtem, egy ideje növesztem. Kb. 2 hónapja. Már majdnem elértem a célt...türelem. A formát hagyd meg, ott ne szedd ki a szálakat csak ami tényleg feleslegesen nő...
2010. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én nem birom visszanöveszteni:(
2010. márc. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
csak várni tudsz. :( ha kinőtt akkor pedig kizárólag kozmetikussal szedesd és mondd meg neki h ne szedjen sokat!!!
2010. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Háhá hát így jártál. :D Olyan már nem lesz mint régen volt, meg a szemöldök az évek múlásával amúgy is vékonyabb lesz, meg ha túl sokszor van vékonyva szedve, akkor meg főleg nem lesz olyan..annyira bírom, hogy szinte mindenkinek ilyen van...olyan rondák..na mind1. :P :D
2010. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség nekem is nagyon szépen visszanőtt! Csak várni kell vele.
2010. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindenkinek nő vissza!!!
2010. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem már vagy 1 éve nem akar vissza nőni rendesen... Így fedig pont az íve összhatását rontja... :(

Szóval nem tudom hogy lehetne visszanöveszteni, de jó megoldás lehet, ha szemöldök ceruzával segítesz a hiányos részeken...:)

2010. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
rajzold be szemöldök ceruzával és szempila spirálal az egészet huzd át.. anyumnak mondtam miylen a szemöldököm és mondtam a vége szemceruzával van kihuzva és észre se vete csak 5 cm távolságbol:) és jobb mint az eredeti:)
2010. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

11.01 tegnap

Lehet hogy nekem a szemöldököm a csúnya, de neked meg a lelked!Az enyémet lehet korrigálni! És a tiédet?

2010. márc. 7. 14:25
 10/14 anonim ***** válasza:
sajnos várnod kell vele,nekem visszanőtt..csak a strand miatt növesztettem vissza,mert szerettem volna víz alá menni,de oldalt ki volt szedve,és magasabbra volt rajzolva,így nem tudtam élvezni a srtandot! :D
2010. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!