Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkelési tippek, ha elég...

Sminkelési tippek, ha elég speciális eset vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval...a szemöldököm babaszőke,max. belül egy kicsit sötétebb,de az is még bőven a szőke kategória :D

A szempillám töve világosbarna,a hossza úgy szint baba szőke. A hajam világosbarna és szőke keveréke,de van benne vöröses csillogás is.Fény nélkül ilyen ronda se színű szőke a hajam,de amúgy felfedezhető benne barna(az a világos),és vörös (nem a sötét vörös,hanem a világos vörös),ha van természetes fény.Az arcom pöttyös,az is a világosbarna típusú pötty. :D


Szeretnék sminkelni,de a fekete nem illik hozzám.Elégé bent ülő szemeim vannak,és picik,/vagyis ha bambán nézek,akkor nagyon...jól van na,gondolom értitek/,szóval a fekete beljebb küldi a szemeimet. Meg amúgy is,a teljesen világos típusomon elég furcsán üt a fekete.

Barna szempillaspirált már láttam,azt az igazi csokibarnát,szerintem hozzám viszont a krém barna illene.

Tudok szerezni olyat?? Ha igen,honnét?? Inkább hosszító spirálra lenne szükségem,nekem a dúsítás nem tetszik,olyan mű.

Gondolom,hozzám a nude színek nagyon jól mennének,mert természetesek,mégis egy kis csillogást adnak,és azt is olvastam,hogy az ilyen világos színek optikailag nagyítják,és előrébb hozzák a szemet,ami nekem külön jó lenne. Vagy nem???


Szerintem elvehető az írásomból,de szeretnék a natúr vonalon maradni,szóval saját magam szeretném adni,egy kicsit felturbózva.


Köszi előre is! :)


2015. júl. 22. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
küldj képet
2015. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!