Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel szúrjam át a fülem...

Lizzie-chan kérdése:

Mivel szúrjam át a fülem (porcos részen)? Speciális eset.

Figyelt kérdés
Úgy szeretném ezt az egészet megcsinálni, ahogy eddig is csináltam... Csak az a 3 lyuk, amit magamnak csináltam, mind úgymond "húsba" ment, a fülcimpám környékére. Eddig egy vékonyabb, ezüst fülbevalóval csináltam meg, ezerszer lefertőtlenítve, és minden rendben volt. Most pedig a porcba szeretnék egy új lyukat, de félek, hogy a fülbevaló nem menne át rajta... Plusz jobban is fájna. Mondjuk nem vagyok egy anyámasszony katonája típus, a fájdalom nem zavar. Valakinek van ötlete? Eddig olvasgattam mindenfélét, zsákvarrótűtől kezdve biztosítótűig...

2014. jan. 3. 19:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet ezt inkább nem neked kéne megcsinálni
2014. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkodtam már, csak ugye ott van az, hogy rengetegbe kerül, plusz olyan városban lakom, ahol szinte semmi ilyesmi nincs... Vagyis van, csak egyáltalán nem profik, vagy pedig olyan drágák, hogy lehetetlenség megfizetni. Meg hát hallottam néhány esetről, ami bizonyította, hogy nem minden esetben jók ezek az üzletek. És ugye én csináltam már ezt magamnak is...
2014. jan. 3. 19:54
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha magadnak akarod csinálni , akkor őrült vagy!
2014. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de már fentebb is leírtam, hogy csináltam már legalább 3-at, plusz nagyon odafigyelek rá, naponta többször is fertőtlenítem... Legjobb barátnőm is most szúrta át a porcot.
2014. jan. 3. 19:58
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
hova akarsz pontosan? linkelj képet :) de orvosi tűre szavazok nem drága :) és nem lehetetlen de tény h porcba másabb
2014. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én valami ilyesmire gondoltam: [link]
2014. jan. 3. 20:17
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Zsákvarrótű meg biztosítótű? Lehet cimpába nem gáz ha egy lefertőtlenített zsákvarrótűt (amúgy láttál már olyat? Ha azzal árszúrod, mehet bele az 5 milis tágító:D) beleszúrsz, de a porc jóval érzékenyebb. Branültűvel kell szúrni és helix pc-t beleforgatni. Elég sok baj lehet vele, ha nem megfelelően csinálod, ha komolyan szeretnél érdemes kifizetni egy 5ezer forint kirüli összeget (pesti szalonban annyi) vagy hagyni addig, amíg össze nem gyűlik a pénzed.
2014. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Netről tudsz esetleg rendelni fülbelövőt. Kb annyiba kerül mintha szalonban lövetnéd. Csak ezzel bármikor lőhetsz. Plusz elvileg fülesek is járnak hozzá. Én is rendeltem, nagyon egyszerű használni és nagyon gyors. Szerintem inkább ez éri meg minthogy magadnak szúrd porcba tűvel. Az nagyon necces. Teljesen más mint a fül többi részébe. Tapasztalatból mondom :D
2014. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
ne hallgass a 8-asra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PORCBA TILOS LÖVETNI!!!! porckinővésed lehet tőle, lassabban gyógyul,fájdalmasabb és még sorolhatnám!!!
2014. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Porcba soha nem lövünk, csak szúrjuk!!!

Egyébként branül tűvel szokták szúrni, gyógyászati segédeszköz boltokban kapható különböző méretben. Én inkább valakit megkérnék egyébként, hogy szúrja át, mert porcba nehezebb, mint a fülcimpába.


21/L

2014. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!