Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó probléma. (? )

Alapozó probléma. (? )

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy miután felvittem az alapozót pár óra alatt összeáll az arcom bizonyos pontjain (homlok pl) illetve lekopik/eltűnik/nemtudomhovakerül (az orromról pl). Az orcákon és az állon bírja, de a többi rész kritikán aluli. Az alapozóm új, az arcomat rendszeresen tisztítom mikroszemcsés radírral, szép sima. Nem értem mi lehet a gond? Tudna valaki tanácsot adni. (Maybellint használok egyébként ha ez számít..)

2015. júl. 27. 20:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy kézzel viszem fel és oszlatom el az alapozót.
2015. júl. 27. 20:41
 2/6 anonim ***** válasza:
A Maybelline nem egy tartós márka alapozók terén én úgy vettem észre, szóval ennyire képes... Használj valami jobbat, minimum Bourjois, vagy ennél jobbak közt keresgélj a bőrödhöz megfelelőt. Pl ha zsíros a bőröd akkor ahhoz illőt vegyél. És ha szükséges fixáld púderrel is.
2015. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uhhh, hát az nem jó... köszi a választ
2015. júl. 27. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy probat meg meger de elotte vigyel fel egy hidratalot vidd fel (ha lehet ecsettel vagy szivaccsal) az alapozot ugyhigy mindenhol szep egyenletes legyen majd puderral fixáld..ha igyis elojon ez a problema akkor valoszinuleg nemjo az alapozo
2015. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, ahogy előttem is írták vidd fel az alapozót (én szivaccsal szoktam sokkal egyenletesebb és szebb lesz nem foltos sehol) majd fixáld púderrel, ez a legfontántosabb! Ha zsírosabb a bőröd akkor hordj magadnál púdert és alkalomadtán vigyél fel egy picit az orrodra áll, homlok környékére attól szebbnek tűnik az arcod és tartósabb is lesz.
2015. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nálam pont az a probléma, hogy nagyon száraz a bőröm. Éjszakára használok mélyhidratáló krémet pont ezért. Kipróbálom azért amiket írtatok :)
2015. júl. 29. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!