Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix fülpiercinget szeretnék,...

Helix fülpiercinget szeretnék, hol érdemes megcsináltatnom?

Figyelt kérdés

Budapesten azon belül Csepelen lakom, hova érdemes mennem, ahol:

-barátságosak

-nincs túl messze (max egy óra, de minél közelebb, ha lehet Csepelen)

-nem túl drága (max 5000-re gondoltam fülbevalóval együtt)

-szakképzettek és tiszta, fertőtlenített eszközökkel dolgoznak, nem szeretném, ha utána begyulladna és sokáig gyógyulna

-nincs korhatár (15 és fél éves vagyok és sok helyen láttam, hogy 16 év alatt nem is csinálják meg, de szülői beleegyezés ha kell azt tudok vinni, megengedték)

Pár kérdés még:

Lövetni vagy szúratni érdemes? Sokan mondják, hogy ne lövessem, mert az roncsolhatja a porcot és el is deformálódhat, de van egy ismerősöm akinek így csinálták és semmi baja nem lett...meg félek is picit a szúrástól.

Melyik fáj kevésbé?

Mennyivel drágább egy titán ékszer, mint a sima orvosi fém?

Alapból karikát szeretnék bele tenni, lehet e rögtön azt? Mennyi idő míg begyógyul sima talpas ékszerrel vs karikával? Mennyi idő múlva lehet cserélgetni? Fáj utána a fül? Megcsináltathatom szalonban vagy inkább szakképzett piercingesnél? Személyes tapasztalatok élmények, amiket érdemes tudni?


Ezt azoknak írtam, akik már tapasztaltak, keresztül mentek ezen, szóval légyszíves csak ilyenek válaszoljanak.

Köszönöm.:)



2015. júl. 28. 03:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!