Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megtudnátok mondani nekem...

Megtudnátok mondani nekem hogy barna színű szemhéjtust hol tudok beszerezni?

Figyelt kérdés
Mivel sötétszőke hajam van és a szemöldököm illetve a szempilláim is szürkék így nagyon elüt az arcomtól a fekete szemhéjtus ezért keresek barna színűt ami jobban menne az arcomhoz.Ha valaki tud segíteni hogy mégis hol lehetne hozzájutni egy barna szemhéjtushoz NORMÁLIS ÁRON az légyszí írja meg nekem.Elsősorban olyat keresek amit saját kezűleg tudok megvenni de ha nincs más lehetőség a rendelésre is nyitott vagyok szóval a linkeket is megköszönöm :-))

2015. júl. 28. 04:40
 1/3 anonim ***** válasza:
DM-ben vett anyukám nemrég barnát. Valami bio szemhéjtus, van zöld barna meg minden.. Jó árban volt és szépen fog, de ha bemész egy drogériába és rákérdezel az eladónál, akkor megmutatja mindet. :)
2015. júl. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanott, ahol feketét. Nincs minden fajtából barna is, de azért a legtöbb márkánál akad, szóval irány az első utadba eső drogéria. Ha nem találsz kedvedre valót, az avonban is szokott lenni mindenféle, de gondolom akkor az oriflame kínálatában is szerepel. :D
2015. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösziiiii :-)))
2015. júl. 28. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!