Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, nők, kifejtős kérdés...

Lányok, nők, kifejtős kérdés nektek: milyen dekorkozmetikumokat, sminkeket használtok mostanában?

Figyelt kérdés

Azaz mik vannak most a sminkes asztalotokon/táskátokban? Márkával és pontos névvel együtt. Szeretitek őket, beváltak nektek, vagy váltani fogtok, ha elhasználjátok?


A korotokat is írjátok le, kérlek.


2015. júl. 31. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Essence stay all day alapozó miss sporty so matte alapozó ( lebarnult az arcom és a kettő kombinációja pont jo) rimmel scandeleyes spirál a többi 100asbolti, sok fekete-fehér-szürke szemhélypuder (3-4db h el ne fogyjon) szeretem őket

23 L

2015. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dm-es korrektor és sárga Lovely spirál. De nyáron nem igazán használom egyiket sem. 35N.
2015. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

25/l vagyok. Először is van egy nagy 100 valahány részes sminkes palettám, amiben található nagyon sok szemhéjpúder, néhány szájfény és arcpír, utóbbit csak ebből használok, nincs külön. Ezt naponta használom és nagyon szeretem. Márkája szerintem nincs, Ebayről rendeltem, sajnos már nem lehet kapni pontosan ugyanilyet.


BB krém - Lioele Dollish Veil Vita, szeretem, de inkább valami erősebb fedésű alapozó kellene, úgyhogy nem veszem újra.

Púder - Rimmel Stay Matte 003-as árnyalat, annyira nem jött be, váltani fogok majd valamilyen színtelen ásványi púderre.

Szemhéjalapozó - Etude House Proof 10, még nem próbáltam ki, csak most kaptam nemrég, de sokan dicsérik.

Szemhéjpúder - A nagy palettámon kívül van még egy S-HE Quattróm, ezt nagyon szeretem, de sajnos már ezt se lehet kapni ezekben a színekben.

Szemhéjtus - Ebayről vettem kb. 250Ft-ért zseléset, azelőtt szemceruzáztam, de az nem jött be, ezért váltottam erre. Nem olyan jó, mondjuk ennyi pénzért mit várjak, majd megnézem, a Proof 10-nel együtt tartósabb-e. Ha igen, akkor elhasználom, de utána tuti váltani fogok másfélére.

Szempillaspirál - Miss Sporty Fabulous Lash, fogyóban van, és ugyanilyet már régóta nem látok sehol, szóval kénytelen leszek váltani, de nem bánom, annyira nem nőtt a szívemhez.

Rúzs - Rimmel Kate Moss 01-es árnyalat, imádom, újraveszem!

Szájfény - L'Oreal Colour Caresse Wet Shine Stain 103-as árnyalat, ezt is szeretem, de nem annyira, hogy újravegyem.


A körömlakk sminknek számít? Mert abból is van jó néhány, többnyire pár száz forintosak, mint az Essence Color&Go, Jollie France, Moyra, Astor Fash'n Studio. Alapozólakk Rimmel Nail Nurse. Ezeket mindet szeretem.

2015. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sárga lovely, astor perfect stay szemceruza, L'oreal infallible 24 h alapozó, mMax Factor Creme Puff púder, Astor lipbutter v Essence nude rúzs.

Nekem ezek beváltak, alapozóval még lehet kísérletezni fogok, de a többi marad.

34N

2015. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Garnier Miracle skin perfector BBkrém

Maybelline Cat eyes szempillaspirál

fekete zselés szemhéjtus (márkát nem tudok, ebayről van, de nagyon jó)

matt barna szemhéjpúder (szintén nem tudok márkát, 1eurós)

fehér Esence szemceruza


Nem használom mindig mindet, de ezeket variálom.

15L

2015. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Essence Long lasting fekete szemceruza, Coverderm Make Up alapozó, Rimmel Volume Flash szempillaspirál, NYC kiss gloss szájfény, Lovely átlátszó körömlakk hirtelen ezek jutottak eszembe.
2015. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Avonos fekete szemceruza

Catrice fehér szemceruza

l'oreal superliner blackbuster tus

Essence I <3 extreme + Essence Lash princess szempillaspirál

Catrice All Matt Plus alapozó

Catrice Allround coverstick korrektor


Mindegyiket szeretem, az alapozó és a spirál nálam ár-minőség arányban abszolút a legjobb, a tus egy picit drágább, de tuti újraveszem, a ceruzák átlagosak, célnak megfelelnek. A korrektort nem hiszem, hogy újraveszem, de el fogom használni :)

2015. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18/L voltam :D
2015. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Essenc say no to imperfections korrektor bőrhibákra

Miss Sporty So clear korrektor szem alatti karikákra

noname púder néha

Essence szemöldökceruza

Essence szemöldökpor

Essence I love stage szemhéjpúder alap

vagy Miss Sporty sárga tubusú szempillaspirál, vagy Essence Get big lashes a fölső pillákra és Avon Aero az alsókra


A többi változó:

néha használok Maybelline Dream terra sun bronzosítót

vagy noname pirosító


szemhéjpúder változatok:

Essence quattro 05 to die for (bronzos)

Avon szemhéjpúder: Forever Bronze

Essence mono szemhéjpúder: 01 snowflake + Essence szemhéjtus

noname arany/bronz szemhéjpúder + zöld Lady Ann szemceruza alulra


Száj változatok:

nem mindig, de ha használok ajakceruzát, akkor ezt: Miss Sporty 040: Plum tart (nem is szilva színű)

Essence 08 colour crush longlasting rúzs

Essence 53 All about cupcake rúzs

Essence 02 jewels in a bottle Effect szájfény


Ecsetek:

a nagyrésze noname

BodySoul alapozóecset (korrektorhoz)

Essence szemhéjpúder ecset

2015. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaj, utolsó vagyok, elfelejtette néhány dolgot.

Ezeket nem fogom újravenni: Miss Sporty korrektor, Avon Aero szempillaspirál (ezt kaptam), Miss Sporty ajakceruza, noname pirosító, Avon szemhéjpúder

Ezeket mindenképpen (bár nem hinném, hogy olyan hamar elfogynának): Essence korrektor, Essence szemhéjpúderek (mindkettőt, a bronzos és a fehér is), Essence tus, Essence longlasting rúzs akár ebben, akár más színben

A többi az olyan semleges, se nem utálom, se nem kedvenc. Ha nem veszem újra, akkor azért nem, mert helyette kísérletezek valami olyannal, amit még nem ismerek.

Amúgy a szájnál kihagytam az egyik variációt: Maybelline Baby lips Electro (rózsaszín)


Ja és 17/L

2015. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!