Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, nők, kifejtős kérdés...

Lányok, nők, kifejtős kérdés nektek: milyen dekorkozmetikumokat, sminkeket használtok mostanában?

Figyelt kérdés

Azaz mik vannak most a sminkes asztalotokon/táskátokban? Márkával és pontos névvel együtt. Szeretitek őket, beváltak nektek, vagy váltani fogtok, ha elhasználjátok?


A korotokat is írjátok le, kérlek.


2015. júl. 31. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

CC krém: Max factor CC, most a nyáron kicsit világos, nagyon szerettem, de ha elfogy valami erősebb fedésű terméket akarok

Korrektor: Catrice camouflage korrektor, imádom, többször újra vettem.

Púder: Rimmel stay matt 003 - Nagyon szeretem ezt is, újra vásárlom majd

_________

Szempillaspirál: Maybelline smokey eye, annyira nem vagyok tőle elájulva, a márka Rocket spirálját jobban szerettem. Nem veszem újra, spirálból szeretek kísérletezni.

Nude szemceruza: Rimmel waterproof eye definer- Nagyon szeretem

Fekete szemceruza: Essence long lasting, nem túl jó

Maybelline Color Tattto On and On Bronze, nagyon nagyon szeretem:)

Maybelline zselés tus, barna: Felső vízvonalra tökéletes

Paletta: Lovely makeup kit- szép, de nem használok erős sminket, szóval nagyon ritkán veszem elő.

Szemöldök: Essence szemöldökceruza (legvilágosabb) Nem túl tartós.


Rúzs: Essence nude love-Ez sem tartós

2015. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
42%

Előző vagyok, 18/L

Ecseteim nagy része EBAYről van, megvagyok velük elégedve

Bronzosítóm is van, Essence, de nagyon sötét a legvilágosabb is. :/

2015. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!