Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani, ijesztő, de...

Érted?? kérdése:

Tudtok mondani, ijesztő, de könnyen elkészíthető sminket?

Figyelt kérdés

Nemsoká' megyek táborba és ott az utolsó éjszaka szoktunk egy kis bulit csapni. Ilyenkor én mindig beöltözök valami ijesztőnek. Először csak egy kis ijesztő smink volt, tavaly pedig már egy saját készítésű maszk. Ti, mondjuk halloweenkor milyen sminket használtatok? Örülnék, ha egyszerű lenne, nem vagyok annyira benne a témában :D

15/f



2015. aug. 7. 22:27
 1/3 anonim válasza:

Ajánlom a művért, a sok művért.:D

Ha nincs, vagy nem tudsz venni, neten millió és egy féle "recept" van, hogy hogy tudsz csinálni magadnak.:D

Talán ha olyan a "buli", az is bejöhet, ha a vért a szoba/sátor ajtaja elé öntöd.:D

2015. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A hirtelen dolgoktól sokan megijednek. Ha a sminked nem is lesz ijesztő, te magad is tudsz ijesztegetni:D
2015. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a buli lement, a művért használtam :D a hatás nem maradt el :D
2015. aug. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!