Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani mostani (1-2...

Tudnátok mondani mostani (1-2 éves) ijesztő horrorfilmeket?

Figyelt kérdés

Imádom a horrort, 3-4 éve rengeteget néztem, de valahogy egyre inkább azt látom, hogy csökken a színvonal.

Nem a véres filmek érdekelnek, inkább a Démonok között vagy a Síri találkozásokhoz hasonlóak. :)


2015. júl. 13. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- Átok: Valakinek ijesztő, de van akinek nem. Igazából története elég zagyva (japán film).

- Dyatlov rejtély: Megtörtént események alapján készítették a filmet.

- Halálos hallgatás: Van benne egy-két véresebb rész, de engem eléggé bef*satott.

- Annabelle: Ez is megtörtént eset. Több film is készült róla.

- A kör: Ez is olyan mint az átok... Valakinek bejön de valakinek nem (például szerintem nem a legjobb).

- The Blair witch project: Ha jól tudom ez is megtörtént.

- Kísértetjárás Connecticutban: Szintén megtörtént esemény. Hogy tudjam valamihez hasonlítani, olyan mint az Amityville.

- Amityville: Szerintem ez alap az ijesztő horroroknál.

- Démoni doboz: Lehet, hogy több film is készült róla, de amit én láttam nagyon a béka s*gge alatt van... Amúgy meg igaz történet alapján készült.

- Fehér zaj: Háááát...

- Rosemary gyermeke: Nem láttam még, de azt hallottam, hogy hátborzongató.

- Fekete ruhás nő: Mind két részét ajánlom. Nem a legijesztőbb, de nagyon jó.

- Mama: Nem lenne annyira rossz, ha kicsivel komolyabbra csinálták volna s a végét nem szúrták volna el...

- Paranormal Activity: Vannak benne részek, amik egy úgymond "edzetlenebb" horror barátnak durva, de engem nem nagyon tudott megborzongatni...

- A ház hideg szíve: Még nem néztem meg, de állítólag jó.

- Az emberi százlábú: Erről sem tudok véleményt mondani bocsesz... De sokan paráznak tőle.

- A visszhang: Erről sem.

- Sinister: Nem rossz film, eleinte nekem unalmas volt. De érdekes egy film. Nekem a vége kissé parás volt...

- Karantén: Valaki szerint félelmetes, szerintem inkább a véresebb kategóriába nyúlik át. Kábé feléig néztem (közbejött valami, nem azért hagytam félbe mert olyan shit). Szerintem nyugodtan nézd meg.

- Kedvencek temetője: Nem rossz.

- Ragyogás: Azt mondják elég ütős.

- Fekete víz: Vannak benne parás részek.

- Rémálom az elm utcában: Valakinek bejön...

- Gyerekjáték: Gondoltam rá, hogy megnézem de igazából nem annyira érdekel. Sokak szerint nagyon parás (első része).

- Penumbra: A játék marha jó, de a filmet nem nagyon dicsérik. De ha esetleg gondolod...

- Tükrök 1-2: Első részét dicsérik nagyon, a másodikat nem annyira.

- A szem: Nem láttam de jónak tűnik.

- Deliver Us from Evil: Azt hallottam valahol, hogy igaz történet alapján készült de kötve hiszem. Amúgy szerintem nagyon jó film, csak ajánlani tudom.

- Oculus: Nem láttam de sokak szerint jó.

- Jessabelle: Szerintem nem rossz film, de nem is a legjobb. A parafaktor nem rossz benne.

- Ideglelés Csernobilban: Nagyon gyenge lett, legalábbis szerintem. De ha gondolod nézd meg, mivel vannak akik nagyon dicsérik.

- Ne félj a sötéttől!: Szerintem egyszer nézhető film, de nem a legrosszabb amit láttam.

- Rec: Azt mondják jó film.

- Viasztestek: Inkább undorító, mintsem félelmetes. De van néhány ember aki tud tőle parázni.

És ha esetleg jóba vagy az animékkel:

- Yami Shibai: Engem kikészített. Vannak benne értelmetlen részek, de nagyon parás...

- Another: Nagyon jó, de szerintem csak az elején van egy kis parafaktor, aztán semmi...


Remélem tudtam segíteni. Volt még két film ami még baromi jó volt (az egyik igaz történet). Ha esetleg eszembe jut a címük, akkor leírom neked! :D

További szép napot. :)

2015. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hű, nagyon köszönöm! :)

Most aztán van miből válogatni! :D

2015. júl. 13. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Találtam még párat:

- Texasi Láncfűrészes mészárlás 1974: Mivel megtörtént eset (ha jól tudom), ezért hátborzongató (legalábbis szerintem).

- Megszólít az éjszaka (The Mothman Propechies): Szintén megtörtént eset alapján készül (a molyember legendáját dolgozza fel).

- Henry: Egy Sorozatgyilkos Portréja: Nem tudom milyen.

- philosophy of a knife: Tudomásom szerint ennek is van valóság alapja.

- Ördögűzés Emily Rose üdvéért: Szintén igaz történeten alapszik.

- Az ördögűző: Ugyebár ennek is van valóság alapja, de gondolom már láttad.

- Insidious: Amit láttam róla eléggé jónak tűnik. Passzolok, hogy valós e vagy sem.

- Félelem.com: Azt írják róla, hogy nagyon f*satós.

- Poltergeist - A kopogó szellem: Ha jól tudom ez is egy valós eset feldolgozása.

- Rose Red: Ez is talán... Mindenesetre jó film, már kábé 3x végignéztem.

- Skjult (2009): Nem tűnik rossznak.

- Lake Mungo: Áldokumentum film, de nagyon jó.

- Más világ: Még nem láttam.

Majd ha találok még néhány érdekesebbet, akkor azokat is leírom ha nem gond. :D

2015. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy gond, köszönöm szépen! :D :)
2015. júl. 13. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismét én vagyok:

- Szellemjárás (sorozat): Nekem kifejezetten tetszett. Szinte minden egyes történet borzasztó hátborzongató és ha jól tudom, akkor (ha nem is az összes) valós eseten alapszik.

- Home Movie: ne várj tőle túl sokat. (kézikamerás)

- Úgy fent, mint lent: Sokan írták, hogy jó film.

- Noroi: Japán film, de érdemes megnézni. (szintén kézikamerás)

- Az alagút: Jónak tűnik. Ha jól tudom ennek is van valóság alapja.(ha jól tudom kézikamerás)

- Gacy House: Szellemvadászos, de jó. (kézikamerás)

- Paranormal Entity: Passz. (kézikamerás)

- V/H/S: Érdemes megnézni. (kézikamerás horror)

- Apartment 143: Érdemes megnézni. (asszem ez is kamerás)

- Ház a kísértet hegyen: Sokan írják, hogy ijesztő.

- Bloody Mary: Nem tudom, hogy készült e róla több film is(gondolom igen) de amit én láttam nem a legjobb volt. Csak a hangulata miatt érdemes beletekinteni...

- Túlvilág gyermeke: Nem láttam még.

- Ómen: Nekem elég limonádé volt, de ha akarod nézd meg. Nem rossz film.

- Halottasház: Nem láttam.

- Nemfogadott hívás: Ezt sem, de sokan jónak tartják.

- Hívatlan vendég: Szerintem nézd meg.

- Psycho: Fekete fehér film.

- The cloth: Sokan ajánlják.

- Hideg csontok: Egyszer láttam már, ha jól emlékszem jó film.

- 9.szalag: Lájtosabb kategória.

Jelenleg ennyi lenne. A filmek között amiket eddig felsoroltam, vannak régebbiek is. Amúgy az 1-2 éves horror filmektől ne várj sokat... Szinte a 60-70% a belezések felé kanyarodik...

2015. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen.
2016. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!