Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Következő hónapba csináltatom...

Következő hónapba csináltatom a piercingeimet:D 14 éves vagyok és köldök meg akaj pc-t csináltatok egyszerre. A köldök nagyon fog fájni mikor kimegy az érzéstelenítő?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
remélem, igen
2010. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

fúj a köldök undorító, már divatnak se divat..minek az..

te is egy kis emos pi*sa vagy.fö.

2010. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
miazistennekmondmármeg............
2010. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom, hogy nem érzéstelenítik, de nem akarok hülyeséget mondani:P Legalábbis nekem nem érzéstelenítették, pedig eléggé "elitt" helyen csináltattam. Csak azért mondom, hogy nem érzéstelenítik, hogy nehogy meglepetés érjen, ha odamész és csak átszúrják. Egyébként nekem, érzéstelenítő nélkül egyáltalán nem fájt, csak egy pici szúrást érzel az egészből. (Mellesleg az izgalomtól még tompul is a fájdalom:P) Jaa és utána én úgy éreztem, hogy túl vastag bőrt szúrt át a pasi, tisztára be voltam tojva, hogy ki fog nyúlni a bőr, vagy valami gond lesz:D De aztán lehúzódott, szóval nem kell félned az egésztől, bár tudom, nem olyan egyszerű az.:)
2010. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, nagyonpicit csak ha hozzáér a ruha, az ajak az meg olyan hogy eleinte beszélni is alig tudtam, de nem olyan vészes végül is, nekem megért ennyit.
2010. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

a köldökpiercing már évek óta nem divat.

plusz osztálytársamnak beakadt strandon és kitépődött a bőrével együtt, azóta is nagyon csúf a helye.

ajak piercinggel meg csak tovább erősíted az sp rajongó tiniemok arányát. mindet le tudnám köpni:)

2010. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Ja igen jobb helyeken megkérdezik hogy milyen érzéstelenítést kérsz, szuri vagy csak befújja vagy egyiket sem. De bőven elég ha befújja, úgy sem érzel semmit majd.
2010. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20:16-os vagyok! Egyébként végig a köldökpiercingről beszéltem:) De mondjuk szerintem nem nagyon szép az ajak piercing, bár lehet, hogy neked jól áll, nem tudom, de akit ismerek, nekem rajtuk nem tetszik, mert szerintem elveszíti a természetességét az arc. És hát csak azt nézik meg először az emberek, tudod első benyomás, stb. Csak gondoltam leírom:)
2010. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor megcsináltattam a köldök pc-met, akkor ilyen jegelő spray-vel vagy mivel fújta le, de nekem fájt ígyis, utána futni nem tudtam aznap, hajolni se, és éjszaka aludni se tudtam mert nagyon fájt és vérzett is. Szóval attól függ mennyire vagy szerencsés. Akivel egyszerre csináltattam, nem fájt neki, csak pont nyárra gyulladt be neki.
2010. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm =)

Amúgy nem vagyok emo.. semmi közöm hozzá.. csupán csak ez tetszik és kész.. szerintem nem kell emonak lenni az ajak pc-hez...de te tudod..

2010. márc. 8. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!