Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Következő hónapba csináltatom...

Következő hónapba csináltatom a piercingeimet:D 14 éves vagyok és köldök meg akaj pc-t csináltatok egyszerre. A köldök nagyon fog fájni mikor kimegy az érzéstelenítő?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Második. Az eszedbe se jutott, hogy valaki nem a divat miatt tesz valamit? Én is annyi idős voltam mint a kérdező, amikor csináltattam a köldök piercingemet, és már megvan 4 éve, és cseszek rá, hogy divat-e vagy sem...
2010. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Szülői beleegyezést vigyél, mert jobb helyeken anélkül szóba se állnak veled.
2010. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
azért lepontozni mert megkérdeztem hogy miazistennek a piercing??...grat:D pff..
2010. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szép, amikor 14 évesen megengedi a szülő, hogy a gyereke teli rakja magát ilyen bizbaszokkal. lehet hogy ha várnál vele egy évet már nem tetszene..mivan ha most ugygondolod hogy tetszik, aztán egy év múlva nemfog? kiszeded és ottmarad a luk. de ahogy érzed. amúgy nem fáj annyira, csak egy darabig érzékeny.
2010. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
unokatesómnak 3 hónapig be volt gyulladva...
2010. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szijja. Én 15 vok 2hónapja csináltattam és semmit nem éreztem utána se.am ha rendesen kezeled nem fog fájni.
2010. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
jah,és majd sokat forgasd ,mert akk benő és nem lehet kicserélni
2010. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!