Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan mondjam el még ma anyának?

Hogyan mondjam el még ma anyának?

Figyelt kérdés
Esküszöm ha csak rágondolok is gyomoridegem van. Most már szerintem itt lenne az ideje a szemöldökömet és a bajuszomat is kiszedetni de nem merem elmondani anyának. Pedig a a hétvégéig meg akarom hogy történjen. Már megjött és azt se tudja h a lábamat borotválom. Félek avval jönne h még a lábad is szőrös (mint mondtam nem tud róla.) akkor minek a szemöldök. SOS. Gyorsan kérek értelmes válaszokat. 14/l

2015. aug. 13. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a bajusz az még korai. Egy 14 éves lánynak nem hiszem, hogy látszana a bajusza. A láb az más. Az már szerintem belefér. Csak hát... A szülő az szülő. :P
2015. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elmondani? Természetes dolog hogy kamasz fiatal lány szőrtelenít ott ahol szükséges neki. Ehhez nem kell se engedély, se segítség. Bajusz, szemöldök kiszedhető csipesszel otthon.
2015. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Mi az istennek foglalkozol 14 évesen ilyenekkel?
2015. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én úgy csináltam, hogy azt mondtam zavar a szemoldokom meg a bajszom es így nem érzem jól magam. Bevált, anya először nem lelkesedett de megengedte.
2015. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért,de nyár van,40 fok,lerohad a ruha mindenkiről,és a te kedves édesanyád nem veszi észre,hogy szőrtelen,csupasz a lábad??
2015. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Otthon is ki tudod szedni magadnak. A net tele van mintákkal, "szabályokkal" vagyis tippekkel, hogy mit hogyan kell vagy hogyan célszerű csinálni. Persze, ha nem mered magadnak mert nem tudod, hogy hogyan állj neki, akkor inkább ne kezdj bele mert nem biztos, hogy utána még helyre lehet hozni. Gondolom anyukád is szedi/szedeti a szemöldökét, csak kérd meg, hogy segítsen ő is meg tudja csinálni vagy kérd meg, hogy vigyen el egy kozmetikushoz. Szerintem ez egyáltalán nem korai...mármint nem hiszem, hogy ez kor függvénye. Ennyi idősen már általában látszódik is a szőr és az nem szép. Nekem sem engedték, igazából nem is igazán beszéltünk ilyesmiről ezért az ilyen dolgokat magamnak oldottam meg, kb. annyi idős voltam mint te. Sokkal egyszerűbb lett volna, ha beszélek anyámmal, de akkor ez nem úgy tűnt és nem volt olyan a kapcsolatunk. Szerintem ezek olyan dolgok, hogy ha kell akkor kell...mármint ha nem szép vagy kusza a szemöldököd és már zavar akkor szerintem semmi akadálya, hogy tegyél ellene, a láb szőrtelenítés is egy alap dolog ma már. A bajuszod nem hiszem, hogy annyira feltűnő, de ha jobban éreznéd magad nélküle akkor csak nyugodtan. Mondjuk nem biztos, hogy csipesszel célszerű...én egyszer kipróbáltam, de borzasztóan fájt és ott nem csak pár szálról van szó...de hál' istennek nem látszik annyira szóval azóta békén hagyom. Bár mindenki máshogy bírja a fájdalmat.:) Talán gyantával egyszerűbb vagy ha szerinted a szőkítés is elég lenne akkor az is egy megoldás.
2015. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A nevelt lányom 11 éves, nyár elején odaállt az anyja elé, hogy zavarja a szőr, segítsen. Átbeszélték a lehetőségeket, és megoldották a dolgot.Nem nagy dolog. Anyukád is nő, meg fogja érteni.
2015. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Emlékszem én 13 éves voltam amikor elkezdett zavarni, sőt lehet 12 is már. Mivel van egy bátyám, volt borotvája, megfogtam fürdésnél és leborotváltam ott ahol zavart. Nekem is volt bajuszom és látható volt, mert tesóm állandóan azzal bsztatott. :D Megfogtam és kiszedtem szemöldökcsipesszel. Mondjad nyugodtan anyukádnak, de szemöldököddel mindenképp menj kozmetikushoz. :)


21/N

2015. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor kozmetikusnál vagy szedesd ki a szemöldöködet is. Én is úgy szoktam, hogy arctisztítás+ szemöldök gyanta.
2015. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a szemöldökömet magamnak szedtem ki. Anyukám nem lelkesedett túlságosan, de megengedte. Nem kérdeztem meg se ezt, se azt, hogy a lábamat borotválhatom-e, bár arra nem is szólt semmit.
2017. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!