Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan mondjam meg anyának...

Hogyan mondjam meg anyának hogy én is el szeretnék kezdeni sminkelni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, eddig a pattanásig, katonák eltűntetésére korrektort/BB krémez használtam. Anya azt mondta hogy ezeket se kellene magamra mennem, mert nem olyan vészes a bőrön (de ha nem kérném magamra tiszta piros lenne az arcom -ez valószínűleg bőrprobléma) de néhány kivétellel az összes lány osztálytársam sminkeli magát és én sem akarok kilógni a sorból. Kezdetben egy jó alapozót és max egy szempillaspirált szeretnék venni, de nem tudom, hogy győzzen meg erről anyát, mert szerintem hallani sem akarna róla. Ötletek? :)

2015. máj. 11. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Pattanások, karikák eltűntetésére* :D
2015. máj. 11. 21:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok, de nekem fiatalos anyukám van, neki egyszerűen elmondtam amit te leírtál és semmi baja nem volt vele.
2015. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne úgy hogy "nem akarok kilógni a sorból". Nem vagy te birka. Mondd el anyudnak, hogy miért van szükséged alapozóra, szempillaspirálra. De mondjuk az alapozó és BB krém nem különbözik, szóval valószínűleg jobb ha maradsz a BB-nél, ha anyud azt engedi. Semmivel nem másabb egy átlagos alapozónál. A szempillaspirálról meg elmondhatod hogy azért kell, mert halványak a pilláid, alig látszanak és szeretnéd kiemelni kicsit néha.
2015. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is csak simán meg szeretném mondani, az alapozóba szerintem még talán bele is egyeznie, de ha a szempillaspirált felhívnám neki... szerintem el kezdené kérdezhetnek hogy: jajj kinek akarok már tetszeni? És én ezeket nagyon utálom, egyszerüen csak normálisan akarok kinézni az utcán és az iskolában.
2015. máj. 12. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne azért akarj sminkelni, mert mások is azt csinálják, meg soha ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak, ez a lényeg!

Ahogy kiveszem a soraidból, saját magadnak szeretnél megfelelni elsősorban és mindenképp tedd azt, ahogy neked jó!

Ne foglalkozz azzal hogy anyukád hogyan reagál rá, elég idős vagy ahhoz hogy bátran használhasd a szempillaspirált, nem is kell megkérdezned anyukádat, fesd ki és kész és mondd meg neki hogy neked így jobban tetszik, jobban érzed magad a saját bőrödben.

2015. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot:). Most kezdtem el pénzt gyűjteni egy külföldi kirándulásra, úgyhogy a zsebpénzemből nem szeretnék kivenni:D. Anya viszont nem használ szempillaspirált, így vennem kell, de ahhoz pénzt kell kérni tőle
2015. máj. 12. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!