Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyának?

Hogyan mondjam meg anyának?

Figyelt kérdés
Már néhány hónapja borotválom magam de őezt nem veszi észre és nem tudja. Már megjött és szeretném a szemöldököm és bajuszomat is szedetni de félek hogy azt mondja hogy méga lábadat se szőrteleníted.Ebből gondoltam h ezt el kéne mondani. De hogyan? 14/l

2015. aug. 8. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a te dolgod, nem anyádé, és természetes már 14 évesen, nem kell elmondani, kozmetikushoz menj és szedesd ki a szemöldököd, kb 500 ft. Bajszodat felesleges, gondolom nem olyan mint egy férfié... ha mégis akkor 400 ft egy gyanta ami egy évig kitart ha csak ott használod. De csipesszel még egyszerűbb kiszedni.
2015. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nemrég volt hasonló kérdés. Részvétem, fáj is néha a hülyeség? Van még egy kérdésem! Miért nézi mindenki az anyját valaki háromfejű szörnyetegnek?
2015. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig semmi köze ahhoz, hogy mit csinálsz a saját testeddel, tehát nem kell bejelenteni.
2015. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit az első válaszoló mondott. :)
2015. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy elveszel egy borotvát. A válaszából majd kiderül mit gondol róla :) Én is így csináltam. Fél évig nem tudott róla, utána próbaszerűen mondtam neki hogy elveszek egyet és nem szólt semmit.
2015. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!